Çözüldü DELTA SERVİS Mi 8 Lite Ekran Değişimi

eylul.yilmaz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eylül
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
2
Telefonum iki gün önce kaldırıma düştü ve ekranda kırık oluştu.Ele değmiyor sanırım içten,dokunmatik sorunu yok sararma yok.Değişim ücreti nedir?

Delta Servis 5

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Delta
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Telefonum iki gün önce kaldırıma düştü ve ekranda kırık oluştu.Ele değmiyor sanırım içten,dokunmatik sorunu yok sararma yok.Değişim ücreti nedir?

Değerli Müşterimiz,

Cihazınız servisimize geldiğinde, teknik birimimiz tarafından incelenmektedir. İncelemeler tamamlandıktan sonra en doğru bilgiyi paylaşabiliriz. Cihazınızı servisimize göndermeniz halinde hızlı bir şekilde tarafınıza destek olunacaktır. Ekran ücretini özel mesaj yolu ile tarafınıza iletiyoruz.

Saygılarımızla
Delta Teknik Servis

Sfgzm

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sfgzm
Cihazım
Xiaomi mi 8lite
Konular
1
Telefonumu Şubat 2019 da migrostan aldım geçen gün telefonu yere düşürdüm ön cam kırıldı ama dokunmatik sağlam ekranda herhangi bi problem yok garanti kapsamında değişim ücreti nedir

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Telefonumu Şubat 2019 da migrostan aldım geçen gün telefonu yere düşürdüm ön cam kırıldı ama dokunmatik sağlam ekranda herhangi bi problem yok garanti kapsamında değişim ücreti nedir

Merhaba,

Cihazınızın garantisi servisimize ait ise tarafımıza yönlendirmenizi rica edeceğiz. Cihazınız servisimize geldiğinde, teknik birimimiz tarafından incelenmektedir. İncelemeler tamamlandıktan sonra en doğru bilgiyi paylaşabiliriz. Cihazınızı servisimize göndermeniz halinde hızlı bir şekilde tarafınıza destek olunacaktır.

Saygılarımızla,
Delta Teknik Servis

coinci

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
xiaomi mi8 lite
Konular
1
bütün sorulara standart cevap mı veriliyor. bu şekilde insanlara yardımcı olmuyorsunuz.

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhaba,

Düşüp ekranı kırılan bir cihazın kasasında sorun olup olmadığına dair bir bilgilendirme tarafınızca paylaşılmamış. Bir çok cihaz düşme esnasında sadece ekran kırığı gibi görünse de cihazın donanımsal parçalarına zarar verebiliyor.

Cihazların fiziki olarak aldığı zararların donanımsal olarak hangi parçalara zarar verildiğini tespit etmemiz için fiziki ve özel makineler aracılığı ile kontrol edilmesi gerekir.

Tarafınıza iletilecek ekran ücret bilgilendirmesinde değişikliklerin olmaması için en sağlıklı bilgilendirme ekspertiz birimimizin kontrol ederek sizlere sunacağı ücretli onarım teklifidir.

Üst Alt