Yardım delta servis fiyaskosu

gardiyanim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömer
Cihazım
redmi note 4 MT
Konular
1
23 Ekim tarihinde servis tarafından teslim alınan ve ürün fiziksel durumu genel görünüm iyi olarak, onarım sonrası garanti durumu garanti devam ediyor şeklinde düzenlenen arıza takip formuna rağmen (ilk görsel) 10 gün sonra servis tarafından telefon ile arandım. Ekran kasasının yamuk olduğu ön panel ve ekran değişiminin yapılması 850₺ ücret ödemem gerektiği tarafıma bildirilmiştir (ikinci görsel). Ürünü servise göndermeden önce yaptığım araştırmalarda bir çok insanın Delta Servis'ten mağdur olduğunu öğrenmiştim. Ancak severek kullandığım telefonumu buna rağmen bir umutla Delta Servis'e gönderdim. Ne yazık ki yaşananların aynısı benimde başıma geldi. Devlet memuruyum ve kısıtlı imkanlarımla bu telefonu aldım. Kılıfsız kullanmadığım gibi cebime dahi koymadığım telefonumun kasasını yamultup, çatlatıp ve garanti dışı bırakılarak mağdur edildim.

Ekli dosyalar

• delta.png
    delta.png
    242,2 KB · Görüntüleme: 54
  • deltason.PNG
    deltason.PNG
    72,6 KB · Görüntüleme: 67

Delta Servis 2

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
23 Ekim tarihinde servis tarafından teslim alınan ve ürün fiziksel durumu genel görünüm iyi olarak, onarım sonrası garanti durumu garanti devam ediyor şeklinde düzenlenen arıza takip formuna rağmen (ilk görsel) 10 gün sonra servis tarafından telefon ile arandım. Ekran kasasının yamuk olduğu ön panel ve ekran değişiminin yapılması 850₺ ücret ödemem gerektiği tarafıma bildirilmiştir (ikinci görsel). Ürünü servise göndermeden önce yaptığım araştırmalarda bir çok insanın Delta Servis'ten mağdur olduğunu öğrenmiştim. Ancak severek kullandığım telefonumu buna rağmen bir umutla Delta Servis'e gönderdim. Ne yazık ki yaşananların aynısı benimde başıma geldi. Devlet memuruyum ve kısıtlı imkanlarımla bu telefonu aldım. Kılıfsız kullanmadığım gibi cebime dahi koymadığım telefonumun kasasını yamultup, çatlatıp ve garanti dışı bırakılarak mağdur edildim.

Genel görünüm kargoyu açan kişilerin yazmış olduğu, kargo kaynaklı hasarların belirlenmesinde çizik kırık gibi gözle görülen durumların belirtilmesi için yazılmaktadır. Cihazın yamukluğu konunun uzmanı olan kişiler tarafından belirlenmektedir.

Ekli dosyalar

• 11.jpg
    11.jpg
    90,2 KB · Görüntüleme: 50
  • 22.jpg
    22.jpg
    86 KB · Görüntüleme: 44

gardiyanim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömer
Cihazım
redmi note 4 MT
Konular
1
Sizi Allah'a havale ediyorum ve vicdanınızla baş başa bırakıyorum. Tabi ki hakkımı yasal yollardan arayacağım.

fifi06

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Fuat
Cihazım
Redmi note 5 Gl
Konular
5
hocam gecmiste bu sorunu yasayanlarla irtibata gecip toplu olarak davranirsaniz daha etkili olabilir. Sadece iade takebinde bulunmayın, bu olayi yapan firmaya da yaptirim talep edin.

Üst Alt