Çözüldü Delta Servis Ekran Tamir Sonrası Cihazın Arkasında Durmuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

barı80

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Note 6 pro
Konular
1
Merhaba arkadaşlarım, hocalarım

Yanlış anlaşılmasın cihazıma kendime ait çözümler buluyorum. Kesinlikle yapılsın yapılmasın umrumda değil.

Cihazım delta servis garantili olarak aldım. Cihazımı ilk iki ay içerisinde ekranını kırdım garanti süreci devam etsin diye servise yaptırmak istedim. Yaptılar da ellerine sağlık ama ahize kısmında bulunan toz korumalığı takmamışlar. Geç fark ettim fakat ön kameram ve ahize hoparlörüm toz doldu. Yaklaşık 7 ay sonra elime idare edebileceğim bir telefon bulduğunda garantiye üstüne basa basa ahize korumalığım takılmasını rica ettiğim halde iç temizliğini yapıp geri yolladılar ve ahize korumalığım yoktu. 1 ay boşuna cihazımdan uzak kaldım.

Şuan hala toz korumalığım yok. Forumda ki hocalarım ahize sesini nasıl yükseltiğimi biliyordur burada izah etmeye ihtiyaç duymuyorum.

Söylemem o ki delta servis güven veren bir servis değildir.

Eminde

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Mi 8 se
Konular
20
Xiaomi alacaksan eğer kesinlikle garantiden yana beklentin olmayacak garantili vasat bir cihaza vereceğin paraya yurtdışı donanımlı bir cihaz alıp keyfini süreceksin ha olurda garantilik bir durum olursa ekran kırılması hariç vericen işinin ehli bir ustaya örneğin Zenex usta can yakmadan tamir ettireceksin

barı80

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Note 6 pro
Konular
1
Xiaomi alacaksan eğer kesinlikle garantiden yana beklentin olmayacak garantili vasat bir cihaza vereceğin paraya yurtdışı donanımlı bir cihaz alıp keyfini süreceksin ha olurda garantilik bir durum olursa ekran kırılması hariç vericen işinin ehli bir ustaya örneğin Zenex usta can yakmadan tamir ettireceksin

Katılıyorum hocam ben deve misali işi kendim yapmayı yada bilene emanet etmeyi seven biriyim. Ekranı kendim alıp takmaya uğraşsaydım canım sağ olsun el becerim gelişti der geçerdim. Piyasada toz korumalıkta bulunmuyor hâliyle ömrü dolana yada yeni cihaz alana kadar bu durum devam edecek. Şayet garanti servisin bir kez daha işe yaramadığına şahit oldum

axuaxu54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi6
Meslek
Tornacı
Konular
51
bir hafta bilemedin 2 haftadır ben de 1 ekran değişimi için en az 8 9 kere Kadıköy'e gittim takılan ekranı değiştiriyorlar değiştirdiler ekranın bir gün geri tuşu bir gün menü tuşu bir gün parmak izi çalışmıyor en az 6 kere ekran değiştirdiler en son ideal seviyelere yaklaştı idare ediyorum ama bu sefer de tek problem var herhalde gsm antenini takmışlar telefon az çekiyor

gaslans06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1905
Cihazım
Yok
Konular
2
Umarım Delta servis tarafınızla konu üzerinden iletişime geçer ve maduriyetiniz giderilir, maduriyetiniz giderilene dek bende konunun takipçisi olacağım.

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhaba arkadaşlarım, hocalarım

Yanlış anlaşılmasın cihazıma kendime ait çözümler buluyorum. Kesinlikle yapılsın yapılmasın umrumda değil.

Cihazım delta servis garantili olarak aldım. Cihazımı ilk iki ay içerisinde ekranını kırdım garanti süreci devam etsin diye servise yaptırmak istedim. Yaptılar da ellerine sağlık ama ahize kısmında bulunan toz korumalığı takmamışlar. Geç fark ettim fakat ön kameram ve ahize hoparlörüm toz doldu. Yaklaşık 7 ay sonra elime idare edebileceğim bir telefon bulduğunda garantiye üstüne basa basa ahize korumalığım takılmasını rica ettiğim halde iç temizliğini yapıp geri yolladılar ve ahize korumalığım yoktu. 1 ay boşuna cihazımdan uzak kaldım.

Şuan hala toz korumalığım yok. Forumda ki hocalarım ahize sesini nasıl yükseltiğimi biliyordur burada izah etmeye ihtiyaç duymuyorum.

Söylemem o ki delta servis güven veren bir servis değildir.
Merhaba,

Yaşadığınız durum için özür dileriz. Sizlere yardımcı olabilmemiz adına iletişim bilgilerinizi, cihazınızın IMEI numarasını bizlere özel mesaj yoluyla iletebilir misiniz ?

barı80

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Note 6 pro
Konular
1
bir hafta bilemedin 2 haftadır ben de 1 ekran değişimi için en az 8 9 kere Kadıköy'e gittim takılan ekranı değiştiriyorlar değiştirdiler ekranın bir gün geri tuşu bir gün menü tuşu bir gün parmak izi çalışmıyor en az 6 kere ekran değiştirdiler en son ideal seviyelere yaklaştı idare ediyorum ama bu sefer de tek problem var herhalde gsm antenini takmışlar telefon az çekiyor

Çok geçmiş olsun hocam her gidip gelişinizdeki zaman kaybınız bunları geri alamıyoruz ister istemez tekrar geri yollamak istemiyor insan

barı80

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Note 6 pro
Konular
1
Merhaba,

Yaşadığınız durum için özür dileriz. Sizlere yardımcı olabilmemiz adına iletişim bilgilerinizi, cihazınızın IMEI numarasını bizlere özel mesaj yoluyla iletebilir misiniz ?

Cihazımı bugün teslim aldım. Ekran değişimi gerçekleşmiş. Öncelikle Delta Servis 1 yetkilisine ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Önceki panelim shencho'ydu şuan ki tianma ama olsun garanti üzerine düşeni gerçekleştirmiş sonuç olarak panel üretimi onlar yapmıyorlar. Diğer arkadaşlara tavsiyem Delta Servis 1 yetkilisi ile iletişime geçip sorunlarınızı iletin, cihazım 1 hafta içerisinde cihazım geri geldi onarılmış şekilde. Ekran üzerindeki koruyucu jelatinde ayrıca beni hoş etti korucuyu ekran alana en azından idare edebilecek düzeyde. Mağduriyetim giderilmiştir. clap~~

Bölüm Sorumlusu konuyu kilitleyebilir. İyi günler dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt