Yardım Delta Servis Ekran Değişimi Sonrası XiaoMi-4

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Sanırım pek bir şey anlatmaya gerek yok. Her şey görsellerde mevcut zaten. Her ne ürün olursa olsun arkadaşlar. Hakikaten teknik servis olayı ciddiye alınmalıymış. Ürünle birlikte, teknik desteğini kim sağlıyor araştırılmalı, servis hakkındaki yorumlar gerçekten dikkate alınmalı ve ona göre de hem satıcılara hem de anlaştıkları teknik servislere bakılmalıymış. Ben gönderdim, sonuç ortada. Şimdi ne yapmak lazım, buyurun siz söyleyin...?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

osos11

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
OnePlus 5
Konular
13
Geçmiş olsun. Delta zaten orijinal takmıyor ki. Orijinale en yakın olanı takıyor. Xiaomi resmi olarak ülkemizde teknik servis bulundurmadığından orijinal parça takmak ancak çıkmasını bularak mümkün. Bende mi4 ekranını değiştirdim delta da. Bende alttan sızan ışık yoktu, tuş ışıkları daha düzdündü. Logo aynı şekildeydi, mat. Ahizede sıkıntı yoktu.

MI 4S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Yusuf1233

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
Redmi k20 Pro
Meslek
Bankacı
Konular
8
Hocam geçmiş olsun benimde mi 5s plus cihazım var kasadan ses geliyor ancan garantiye yollamaya korktum delta servis daha beter yaparlar diye şuan böyle ses gelerek kullanıyorum bi sorun çıkarmadı şuana kadar sitede ekran değişimi yapan yerler vardı yanlış görmediysem onlardan yapabilirdiniz artık hayırlısı diyelim umarım daha büyük problemlere yol açmaz

Oyla:

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Geçmiş olsun. Delta zaten orijinal takmıyor ki. Orijinale en yakın olanı takıyor. Xiaomi resmi olarak ülkemizde teknik servis bulundurmadığından orijinal parça takmak ancak çıkmasını bularak mümkün. Bende mi4 ekranını değiştirdim delta da. Bende alttan sızan ışık yoktu, tuş ışıkları daha düzdündü. Logo aynı şekildeydi, mat. Ahizede sıkıntı yoktu.

MI 4S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sağolun hocam. Kendi sitesinde "%100 orijinal ve sıfırdır" diye bir ibare bulundurmamalı o zaman. Ayrıca %100 orijinali de geçtim, bu ürünler son kontrolden geçmeden gönderiliyor belli ki. Ekranın altından, sağından, solundan ışık sızması nedir yaa? Nasıl oluyor da sıfır bir ekranı takarken ahizesine zarar vererek takıyorlar? Bilmiyorsan yapmayacaksın teknik servisçilik yani.

Oyla:

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Hocam geçmiş olsun benimde mi 5s plus cihazım var kasadan ses geliyor ancan garantiye yollamaya korktum delta servis daha beter yaparlar diye şuan böyle ses gelerek kullanıyorum bi sorun çıkarmadı şuana kadar sitede ekran değişimi yapan yerler vardı yanlış görmediysem onlardan yapabilirdiniz artık hayırlısı diyelim umarım daha büyük problemlere yol açmaz
Aman diyim hocam.

Oyla:

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Sayın Forum Yöneticileri ve Destek Ekibi! Yok mu bir öneriniz, tavsiyeniz veyahut "Delta Servis" ile ilgili bir yorumunuz? Forum marketinde satılan ürünlerin de hepsi Delta Servis garantili(!). Her gönderen böyle mi alacak telefonu?

Oyla:

sallehpaul

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Xperia Z1
Konular
2
Sayın Forum Yöneticileri ve Destek Ekibi! Yok mu bir öneriniz, tavsiyeniz veyahut "Delta Servis" ile ilgili bir yorumunuz? Forum marketinde satılan ürünlerin de hepsi Delta Servis garantili(!). Her gönderen böyle mi alacak telefonu?

bakalım ne cevap verecekler, merak ediyorum.

Oyla:

drgood

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi5
Konular
5
ben de orjinal ürün taktıklarını düşünüyordum bu konuda bilgilendirmeniz iyi oldu hocam.Bu konuda eğer tr de ithalatçı da olsa garanti veriyorsan orjinal ürün stoklayıp onları kullanması gerekir.Acaba kvk servislerinde de aynı sorun var mı?

Oyla:

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
ben de orjinal ürün taktıklarını düşünüyordum bu konuda bilgilendirmeniz iyi oldu hocam.Bu konuda eğer tr de ithalatçı da olsa garanti veriyorsan orjinal ürün stoklayıp onları kullanması gerekir.Acaba kvk servislerinde de aynı sorun var mı?
Olumlu şeyler gerçekten paylaşmak isterdim ama maalesef durum ortada. Delta Servise sorunu bildirdim görsellerle. 2 iş günü içerisinde döneceklermiş. Eğer ürün değişimi yaparlarsa göndereceğim, yoksa tekrardan söktürüp taktırmam bir şey daha. Malı iyice perte çıkarmasınlar durduk yere. Gerekli evraklarımı hazırladım, Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağım. Süreç uzun diyorlar ama bekleriz artık.

Oyla:
Üst Alt