Soru Delta Batarya Xiaomi Serisi YAKINDA Stoklarımızda...

Delta Servis

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
Merhabalar,

Delta servis ailesi olarak sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz. Yaptığımız arge çalışmaları sonucunda Yüksek kapasiteli Delta Bataryalar üretip, satışlara başladığımızı gururla söyleyebiliriz. İlk olarak Apple serisi bataryaların son test ve kalite kontrollerinden sonra vitrinlerdeki yerini almaya ve kullanıcıların gönlünü fethetmeye başlamıştır.Bir sonraki aşamamız Yüksek kapasiteli, üstün performansa sahip ve ekstra güvenlikli Xiaomi bataryalar üretip siz değerli kullanıcılarımıza uygun fiyatlardan sunmaktır.Delta Bataryalar 12 Ay Delta Servis garantisi ve güvencesiyle gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için e-ticaret pazar yerlerinden ( Hepsiburada, Gittigidiyor, Trendyol, N11 ) yada satış ve servis noktalarımızdan temin edebilirsiniz. Öneri ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz. İlgi ve alakanızdan dolayı şimdiden teşekkür ederiz.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Macoo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Macit
Cihazım
Mi 9
Konular
9
aynen clap~~ hayırlı olsun

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Allah utandırmasın, başarılar..

slexiaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Engin Yılmaz
Cihazım
iPhone SE 2020
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Hayırlı olsun, Mi 8 Lite cihazım ve ben bekliyoruz :D

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Mix2 için beklemedeyiz.

illgTR8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlkerysnbkn
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Ögrenci
Konular
14
Merhabalar,

Delta servis ailesi olarak sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz. Yaptığımız arge çalışmaları sonucunda Yüksek kapasiteli Delta Bataryalar üretip, satışlara başladığımızı gururla söyleyebiliriz. İlk olarak Apple serisi bataryaların son test ve kalite kontrollerinden sonra vitrinlerdeki yerini almaya ve kullanıcıların gönlünü fethetmeye başlamıştır.Bir sonraki aşamamız Yüksek kapasiteli, üstün performansa sahip ve ekstra güvenlikli Xiaomi bataryalar üretip siz değerli kullanıcılarımıza uygun fiyatlardan sunmaktır.Delta Bataryalar 12 Ay Delta Servis garantisi ve güvencesiyle gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için e-ticaret pazar yerlerinden ( Hepsiburada, Gittigidiyor, Trendyol, N11 ) yada satış ve servis noktalarımızdan temin edebilirsiniz. Öneri ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz. İlgi ve alakanızdan dolayı şimdiden teşekkür ederiz.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hayırlı olsun delta servisine ve hepimize.

Üst Alt