Haber Degoo 100 Gb Depolama Alanı

Benim kullanma amacım forumda paylaştıklarım yada farklı dosyalarımı barındırmak için alternatif olarak kullanma.
Uygulamayı indirip kayıt olup 100 gb depolama alanına sahip oluyorsunuz.
Android uygulama için reklam var tek kötü yanı bu. Tabiki reklam engelleyici ile reklamlar kaldırılıyor. Uygulama için reklam engelleyici olmadan kullanırsanız da her reklam izleme başına 750 mb. ve uygulama için önerilen oyunları belirli seviyeye getirerek belirli Gb olan kazanıyorsunuz. Bunlar 1-2-4-518-128 Gb kadar çıkıyor.
Reklamları izleyebilmek için Menü ayarlarından kullanılan alana tıklayıp reklam videos izleyin (750 mb) a tıklayıp reklamları izleyerek alan elde edebilirsiniz.

Not: 90 gün giriş yapılmayan hesaplar siliniyor.

Uygulama Linki =

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Ben üye oldum hocam verdiğiniz linkten, gerçi kullanmak niyetinde değilim ama 2 dk. Sürmedi üye olmak :D paylaşımınız için teşekkürler hocam.

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Ben üye oldum hocam verdiğiniz linkten, gerçi kullanmak niyetinde değilim ama 2 dk. Sürmedi üye olmak :D paylaşımınız için teşekkürler hocam.
çok teşekkür ederim hocam clap~~
Benimde amacım sadece dosya alanı için google drive ve yandex alan dolunca bu alternatif iyi oldu.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
çok teşekkür ederim hocam clap~~
Benimde amacım sadece dosya alanı için google drive ve yandex alan dolunca bu alternatif iyi oldu.
Rica ederim Hocam, bişi merak ediyorum, güveniyor musunuz bu uygulamaya? İlk defa duydum ben..

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Rica ederim Hocam, bişi merak ediyorum, güveniyor musunuz bu uygulamaya? İlk defa duydum ben..
Hocam bende öyle araştırma yaparken gördüm. Araştırma yaptığımda 2014 yılında paylaşılmış bilgiler var, Hakkında kısmında da Degoo İsveç'te 2012 yılında carl Hasselskog ve Mattias Nylitz tarafından kurulmuştur diye bilgi var.
Depolama konusunda diğerlerine göre daha iyi gibi alan olarak tabiki ilerleyen zamanlarda ne olur bilemem.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Hocam bende öyle araştırma yaparken gördüm. Araştırma yaptığımda 2014 yılında paylaşılmış bilgiler var, Hakkında kısmında da Degoo İsveç'te 2012 yılında carl Hasselskog ve Mattias Nylitz tarafından kurulmuştur diye bilgi var.
Depolama konusunda diğerlerine göre daha iyi gibi alan olarak tabiki ilerleyen zamanlarda ne olur bilemem.
Teşekkür ederim hocam, dediğiniz gibi zaman gösterecek, bedava 100 gb iyi gerçekten ki, yüklestme imkanımız var.

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Videolar yüklenebiliyor mu hocam yoksa sadece resimler mi