Yardım Değişen mi max 2 batarya performansı

lonelywarrior40

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rüştü
Cihazım
Samsung
Konular
5
Aldığım günden beri keyifle kullanmaktayım mi max 2'yi. Aldığım günden bu Eylül'e dek kesinlikle wireless internet kullanımında ve düşük ekran parlaklığında 17-18 saatin altına asla düşmeyip genelde 19 saatlerde performans veren bataryam 15 saatleri çok zor görmektedir Eylül ayından beri. Sanıyorum buna sebep olan o sıralar yahut öncesinde gelen bir güncelleme. Bu durum nasıl aşılır arkadaşlar? Sonuçta bu cihazın bataryası ilr 18-20 saat ekran sürelerini görebiliyorsam bunu yapabiliyordur ve şu an bundan mahrumum. Sizlerde durum nedir ve bu duruma istinaden ne yapılabilir?

Not : hiç rom kurmadım. Orijinal sistem kullanma taraftarıyım.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Oyla:

Amazon42

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
27
Oyla:

lonelywarrior40

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rüştü
Cihazım
Samsung
Konular
5
Hocam ben de aynı sizin gibiyim browser ve sadece sosyal medya( Instagram, WhatsApp)
Ama ne olursa olsun o kadar ekran süresi alamıyorum varsa bir taktiğiniz söylerseniz çok sevinirim:)

Taktik değil de; çok cihazı yormadan, ekran parlaklığını da çok açmadan alınabiliyordu 17+ saat ekran süreleri ama şu an imkansiz. Olmuyor nedense.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben cihazımı 11 haziran 2017 den bu yana kullanıyorum ve BL Kilidim açık ve yüklü Greeshan rom ile yaklaşık 18 saatler civarı almaktayım....sizin bataryanın da henüz ömrünü doldurduğunu sanmıyorum, Recovery ye girip, wipe cache yapın yada cihazı resetleyin

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk

Bu işlemle var olan veriler de silinecek değil mi?
Rom konusunda kafam karışık; hiç kullanmadım daha önce.

İnanın şu elimizdeki cihaz gibi muhteşemi yok. Kamerası hariç: tartışmasız çok iddialı bir telefon. Hele bu paraya; yaklaşabilen yok cihaza. Böylesine bir değerli cihazın da hakkını vermek, memnuniyetini yaşamak gerek. Allah sizden razı olsun ki eliniden geldiğince bilgilendiriyorsunuz.

Oyla:
Üst Alt