Yardım Dahili depolamayı USB aygıtıymış gibi göstermek

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Ancient OS Weabo 6.2 OFIŞIL
Telefon Modeli
REDMİ 9
Bootloader Kilidi
Açık
Eski android cihazlarında hafıza kartını USB aygıtı gibi gösteriyorduk adı da yanlış hatırlamıyorsam USB Mass storage idi. bazı uygulamalar var hafıza kartını usb aygıtı olarak gösteren ama benim dahili depolamayı usb aygıtı olarak göstertmem gerek bilgisayara. Bu işlemi nasıl yaparım? biraz araştırdım da kernel'de bu desteğin olması gerekiyormuş ondan sonra çok karışık komutlar var terminale yazıyorsun. Yardımcı olabilecek var mı? 3 gündür araştırıyorum bilgisi olan kimse yok maalesef bir de buraya sorayım dedim

'Unnamed

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Unnamed
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Her bi şey
Konular
3
Genel ve resmi bilgi; USB Yığın Depolama olarak kullanımının Media Transfer Protokol (MTP) lehine kaldırıldığı, 2012'den itibaren unified partition modeline geçilmesi dolayısıyla artık dahili hafızanın işletim sistemi tarafından kullanılmasından ötürü artık mümkün olmadığı yönünde. Yani sadece SD kartınızı o şekilde gösterebiliyorsunuz.
Şahsi sorumluluk getirdiğini hatırlatarak DM üzerinden size özel girişimlerle ilgili yönlendirmeyi sağlıyorum

Oyla:

kamil1818

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kamil
Cihazım
s4
Konular
13
Genel ve resmi bilgi; USB Yığın Depolama olarak kullanımının Media Transfer Protokol (MTP) lehine kaldırıldığı, 2012'den itibaren unified partition modeline geçilmesi dolayısıyla artık dahili hafızanın işletim sistemi tarafından kullanılmasından ötürü artık mümkün olmadığı yönünde. Yani sadece SD kartınızı o şekilde gösterebiliyorsunuz.
Şahsi sorumluluk getirdiğini hatırlatarak DM üzerinden size özel girişimlerle ilgili yönlendirmeyi sağlıyorum
banada yardımcı olurmusunuz

Oyla:
Üst Alt