Çözüldü Dahili Depolamada Telegram Dosyası Görünmüyor

rizgarilhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
rizgar
Cihazım
redmi not 8 pro
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 12.5.5
Telefon Modeli
note8 pro 128 gb 8 ram
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba ;
Telegram uygulamasını telefondan kaldırıp kurulum dosyasını da telefondan sildim.sonra uygulamayı play storeden tekrar indirdim ve uygulamayı kullanmaya başladım ama depolamada telegram adında dosya oluşmadı ve hiçbir yerde de bulamadım.haliyle uygulama içindeki video resim vs vs gibi kayıt edilen dosyalara ulaşamıyorum.konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim.
Cihazım Note 8 pro 128 gb 8 ram

Moderatör tarafında düzenlendi:

rizgarilhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
rizgar
Cihazım
redmi not 8 pro
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Es file manager ile baaynı malesef , alternatif bir kaç tane daha dosya yöneticisi inidrdim ama gene görünmüyor... bu xiomi den yavaş yavaş soğumaya başladım iyice nedir bu ya...Samsungun gözünü seveyim valla

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Android /data/ org.telegram.messenger dosyalarınıza buradan ulaşabilirsiniz.

Oyla:

rizgarilhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
rizgar
Cihazım
redmi not 8 pro
Konular
2
Android /data/ org.telegram.messenger dosyalarınıza buradan ulaşabilirsiniz.
üstadım burda da yok malesef ..Kafayı yemek üzereyim valla uygulama su anda kullnılıyor ama içeriklerin oldugu dosya yok görünmüyor..Uygulama baştan yüklenince dosya da kendini depolama dizinine atmıyormu normalde ? atması lazım ama nerde bu dosya.. :(

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
üstadım burda da yok malesef ..Kafayı yemek üzereyim valla uygulama su anda kullnılıyor ama içeriklerin oldugu dosya yok görünmüyor..Uygulama baştan yüklenince dosya da kendini depolama dizinine atmıyormu normalde ? atması lazım ama nerde bu dosya.. :(
Farklı dosya yöneticisi deneyin, dosya yöneticisine gerekli izinleri verin.

Oyla:

rizgarilhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
rizgar
Cihazım
redmi not 8 pro
Konular
2
Farklı dosya yöneticisi deneyin, dosya yöneticisine gerekli izinleri verin.
en az 3 tane farklı dosya yöneticisi denedim , mevcut olana da tüm izinleri vermiş olmama rağmen malesef sorun hala devam..uygulamayı silip baştan yükledim ama yine yok dosya gelmiyor..Sıktı iyice

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
en az 3 tane farklı dosya yöneticisi denedim , mevcut olana da tüm izinleri vermiş olmama rağmen malesef sorun hala devam..uygulamayı silip baştan yükledim ama yine yok dosya gelmiyor..Sıktı iyice
Sorun uygulama kaynaklı hocam bu konuda yapılabilecek pek birşey bulunmuyor, aynı sorundan bende muzdaripim ancak bende dosyalar yukarıda paylaştığım konumda görünüyor. Birde Solid Explorer ile deneyin ve şu konumdan tüm dosyalara erişim izni sağlayın.
Ayarlar /Gizlilik Koruması /Özel İzinler /Tüm Dosyalara Erişim

Oyla:

rizgarilhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
rizgar
Cihazım
redmi not 8 pro
Konular
2
Sonunda..yaklaşık 2 saatir uğraşmalarım sonucu çözüm bulabildim.Total comander uygulaması ile telegram dosyasına ulaşabildim..Niye bu kadar zorlaştırırlar niye bu kadar aksiyona gerek duyarlar bilemedim ama bu son olaydan sonra xiomi cihalazarından resmen iyice soğudum ve bir daha asla satın alacagım bir cihaz olmayacak..Samsung Note serisini devam ettireydi bunlar hiç yaşanmayacaktı ahh samsung ahh...piyasayı kimlere bırakmışsın gör bak halimize.. :) Konuyla ilgilenip cevap verme nezaketinde bulunan arkadaslara sonsuz teşekkürler yüreğinize sağlık...

Oyla:

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yönetici
Destek Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 9 +
Meslek
Öğrenci
Konular
143
Merhaba ;
Telegram uygulamasını telefondan kaldırıp kurulum dosyasını da telefondan sildim.sonra uygulamayı play storeden tekrar indirdim ve uygulamayı kullanmaya başladım ama depolamada telegram adında dosya oluşmadı ve hiçbir yerde de bulamadım.haliyle uygulama içindeki video resim vs vs gibi kayıt edilen dosyalara ulaşamıyorum.konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim.
Cihazım Note 8 pro 128 gb 8 ram
İndiriceğiniz dosyanın yanında 3 nokta var oraya basıp indirilenlere kaydete basın sonra download klasöründe indirdiğiniz dosya gözükecektir.

Oyla:
Üst Alt