Haber Cyberpunk 2077 Oynamak İsteyenler Buraya :)

Evet sözü fazla uzatmadan linki bırakıyorum ama tavsiyem Steam'den satın alıp oyunu yükledikten sonra iade etmeniz, çünkü oyunun zaten koruma dosyaları yok, torrentle uğraşmak istemeyenler bu yolu deneyebilir, hem daha hızlı iniyor hem de en güvenli yol, iyi eğlenceler :)
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Kurulumu;
1- Oyunu indirin
2- Cyberpunk 2077\bin\x64 klasöründen Cyberpunk2077.exe tıklayıp oyunu açın
3- İyi Eğlenceler
Link:

Moderatör tarafında düzenlendi:

yusaozdemir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuşa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
20
Elimde i7-6700hq/gtx950m-4gb/12gb-ddr4 bi laptop var, acaba 720p de 60-70fps veririmi, benzer sistemi olan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Hocam bende monitoru aldim ve isten ayrilmam gerekti, ve istrn ayrildim buna nedersiniz. haha--haha--
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Teşekkürler bu linkler icin.
Rica ederim :)

Elimde i7-6700hq/gtx950m-4gb/12gb-ddr4 bi laptop var, acaba 720p de 60-70fps veririmi, benzer sistemi olan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim
Vermez hocam, GTX 1060 bile lowda adam akıllı 60 alamıyor, 15-20 verirse şükredin.

UtkuYunus1997

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
4
Zamanında da onlar oyun crackliyorlardı hocam, güvenlik sistemi de ollsa sırf eskiden crack yaptıkları için bile herkes zorlardı :)

Merak etmeyin dostlar, giriş seviyesi de olsa RX 560 İle R5 1400 olmasında rağmen 720p 30 FPS alır mıyım bilmiyorum, testleri izledikten sonra deneyeceğim de böyle bir oyun 720p ne kadar zevkli olur tartışılır. RX 580 bile düşük ayarlarda sabit 60 alamıyor, bizim neyimize ayol giggle~~

Baski crack dvd ve cd ler satarlardi hocam hatta roportajlarinada denk gelmistim gecen sirf bununla ilgili mail attim kendilerine. Bizde crack bekliyoruz cikinca haber et diye geri donus aldim. Bu adamlar bi baska :)

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Eyüp Batuhan hocam paylaşım için teşekkürler. Her ne kadar oyuna koruma koymamış olsalar da torrent linki maalesef warez olarak değerlendirilmeli. Dolayısı ile ilk mesajınızı düzenledim ve torrent linkini kaldırdım.

UtkuYunus1997

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
4
1080p ultrada rtx 2080 ti ve i9 9900k ile 45-50 fps aldim yalniz gozlerim agridi resmen asiri bir blur var oyunda vsync kapattik ama rtx acik ondanmiki anlamadim bluruda dusurdum ona ragmen oyle ileriki patchlerde duruma bakilir umarim arastirdim biraz bircok kiside var.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Eyüp Batuhan hocam paylaşım için teşekkürler. Her ne kadar oyuna koruma koymamış olsalar da torrent linki maalesef warez olarak değerlendirilmeli. Dolayısı ile ilk mesajınızı düzenledim ve torrent linkini kaldırdım.
Artık korsan paylaşım yerine indirimlerden bahsederim hocam, teşekkür ederim.

1080p ultrada rtx 2080 ti ve i9 9900k ile 45-50 fps aldim yalniz gozlerim agridi resmen asiri bir blur var oyunda vsync kapattik ama rtx acik ondanmiki anlamadim bluruda dusurdum ona ragmen oyle ileriki patchlerde duruma bakilir umarim arastirdim biraz bircok kiside var.
One day patch olsa da optimizasyon kötü maalesef, RDR 2 gibi toparlarlar inşaallah.

UtkuYunus1997

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
4
Artık korsan paylaşım yerine indirimlerden bahsederim hocam, teşekkür ederim.

One day patch olsa da optimizasyon kötü maalesef, RDR 2 gibi toparlarlar inşaallah.

Mesela havada kalan nesneler var, daha düzelmesi gereken fazlaca şey var. Adamları vuruncada çoğu zaman havada asılı kalıveriyorlar bu tip can sıkan şeyler mevcut diğer yanda en büyük problem Jackie. Bu koca oğlan bazı yerlerde sıkışıp kalıyor iş bunu takip etmekse zorluk yaşatıyor bize. Artık kaçıncı gün yaması daha gelir bilemem ama 2 sene beklediğime değmiş değil ne yazık ki biraz daha özen beklerdim.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Mesela havada kalan nesneler var, daha düzelmesi gereken fazlaca şey var. Adamları vuruncada çoğu zaman havada asılı kalıveriyorlar bu tip can sıkan şeyler mevcut diğer yanda en büyük problem Jackie. Bu koca oğlan bazı yerlerde sıkışıp kalıyor iş bunu takip etmekse zorluk yaşatıyor bize. Artık kaçıncı gün yaması daha gelir bilemem ama 2 sene beklediğime değmiş değil ne yazık ki biraz daha özen beklerdim.

Bence de abartıldığı kadar yokmuş hiç.

UtkuYunus1997

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
4
Bence de abartıldığı kadar yokmuş hiç.

Çıkış tarihini sürekli erteledikleri için insanlardaki beklentiyi yükselttiler, beklenti yükselince insanlar artık en ufak şeyde tahammül edemiyor, e haklılarda. 2 sene erteleme sonrası şu kadar hata olmamalı bir oyunda. Hele birbiri içine giren hemcins npc ler var bi ara masus mu yaptılar bunu diye düşünmedim değil oyunu oynayanlar ne dediğimi anlayacaklardır. :D

Üst Alt