Mod CustoMIUIzer (Modül)

PURE

PORTAKAL
Yönetici
Tema Ekibi
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
CustoMIUIzer
by Mikanoshi

unnamed.jpg
Hakkında :

CustoMIUIzer, MiUI cihazlarının işlevselliğini artıran çeşitli Xposed mod'ları içerir.

Uyumluluk :

Modül; yazıldı, çizildi ve test edildi. Taban olarak; Android 9 ve MiUI 10 için tasarlanmıştır.
Mod'ların diğer sürümlerde ve özellikle de düşük MiUI sürümlerinde tam olarak çalışması beklenilemez.
Android sınırı; Andorid 7+

Nasıl Kullanılır :

(Ed)Xposed'in kurulu olması gerekir. Xposed hakkında daha fazla bilgi için; Xposed Kurulumu
(Ed)Xposed'de CustoMIUIzer modülünü etkinleştirin ve yeniden başlatın. Ardından kullanmak istediğiniz mod'ları ayarlayın ve menüden 'Hızlı (Yeniden Başlat)'yı seçin.

Mod'ların Listesi :

En son yapılan değişiklikler ve uygulamayı yüklemeden önce neler var görmek isterseniz;
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Yedekle/Geri Yükle :

CustoMIUIzer, SD Kart/dahili depolama gibi alanları kullanakara yapmış olduğunuz ayarlarınızı yedekleme ve geri yükleme imkanı sunar (Ana Ekran/Üç Nokta (Sağ - Üst)/Yedekle/Geri Yükle).
Ayrıca bulut (Google) yedeklemelerini de destekler.

Bilinen Hatalar :

Şimdiye kadar bildirilen ya da tespit edilen hataları görmek isterseniz;

Hata Bildir :

Sorun ya da hata ile karşılaşırsanız CustoMIUIzer'ın içerisinden ayrıntılı rapor gönderebilirsiniz.

Görseller :

custoMIUIzer (1).jpg custoMIUIzer (2).jpg custoMIUIzer (3).jpg
custoMIUIzer (4).jpg custoMIUIzer (5).jpg custoMIUIzer (6).jpg custoMIUIzer (7).jpg custoMIUIzer (8).jpg custoMIUIzer (9).jpg custoMIUIzer (10).jpg custoMIUIzer (11).jpg custoMIUIzer (12).jpg custoMIUIzer (13).jpg custoMIUIzer (14).jpg custoMIUIzer (15).jpg custoMIUIzer (16).jpg
custoMIUIzer (17).jpg custoMIUIzer (18).jpg custoMIUIzer (19).jpg custoMIUIzer (20).jpg custoMIUIzer (21).jpg custoMIUIzer (22).jpg
custoMIUIzer (23).jpg custoMIUIzer (24).jpg custoMIUIzer (25).jpg custoMIUIzer (26).jpg custoMIUIzer (27).jpg custoMIUIzer (28).jpg
custoMIUIzer (29).jpg

İndirmek İçin :

veya

Ek'te verilmiş dosyayı da kullanabilirsiniz.
DipNot : Modül tarafımca (%99) Türkçe çeviri yapılmıştır. Hatalı çevirileri lütfen bildirin veya yardımcı olmak isterseniz ;

Özel Teşekkür :

Türkçe çeviri de bana yardımcı olan kişi/kişilere çok ama çok teşekkür ederim.
, suatsari , ClassiCTR , onurozturk , Mi 5 Türkiye Grubu , Mi 9T/K20 Türkiye Grubu ,...

Son düzenleme:

DOBERDEN

Mi 9T ...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Doberden
Cihazım
Redmi Note 7
CustoMIUIzer
by Mikanoshi
Hakkında :

CustoMIUIzer, MiUI cihazlarının işlevselliğini artıran çeşitli Xposed mod'ları içerir.

Uyumluluk :

Modül; yazıldı, çizildi ve test edildi. Taban olarak; Android 9 ve MiUI 10 için tasarlanmıştır.
Mod'ların diğer sürümlerde ve özellikle de düşük MiUI sürümlerinde tam olarak çalışması beklenilemez.
Android sınırı; Andorid 7+

Nasıl Kullanılır :

(Ed)Xposed'in kurulu olması gerekir. Xposed hakkında daha fazla bilgi için; Xposed Kurulumu
(Ed)Xposed'de CustoMIUIzer modülünü etkinleştirin ve yeniden başlatın. Ardından kullanmak istediğiniz mod'ları ayarlayın ve menüden 'Hızlı (Yeniden Başlat)'yı seçin.

Mod'ların Listesi :

En son yapılan değişiklikler ve uygulamayı yüklemeden önce neler var görmek isterseniz;

Yedekle/Geri Yükle :

CustoMIUIzer, SD Kart/dahili depolama gibi alanları kullanakara yapmış olduğunuz ayarlarınızı yedekleme ve geri yükleme imkanı sunar (Ana Ekran/Üç Nokta (Sağ - Üst)/Yedekle/Geri Yükle).
Ayrıca bulut (Google) yedeklemelerini de destekler.

Bilinen Hatalar :

Şimdiye kadar bildirilen ya da tespit edilen hataları görmek isterseniz;

Hata Bildir :

Sorun ya da hata ile karşılaşırsanız CustoMIUIzer'ın içerisinden ayrıntılı rapor gönderebilirsiniz.

Görseller :

İndirmek İçin :

veya

Ek'te verilmiş dosyayı da kullanabilirsiniz.
DipNot : Modül tarafımca (%99) Türkçe çeviri yapılmıştır. Hatalı çevirileri lütfen bildirin veya yardımcı olmak isterseniz ;

Özel Teşekkür :

Türkçe çeviri de bana yardımcı olan kişi/kişilere çok ama çok teşekkür ederim.
, suatsari , ClassiCTR , onurozturk , Mi 5 Türkiye Grubu , Mi 9T/K20 Türkiye Grubu ,...
Elinize emeğinize sağlık...

Skorpi

Grandfather
Yönetici
Moderatör
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cumhur
Cihazım
Efendi.:)
Elinize, emeğinize sağlık hocam.. Kısa bir incelememe göre bazı özellikler zaten mevcut romlarda, bunlar sistem çakışması meydana getirmiyorlardır umarım

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

PURE

PORTAKAL
Yönetici
Tema Ekibi
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Elinize, emeğinize sağlık hocam.. Kısa bir incelememe göre bazı özellikler zaten mevcut romlarda, bunlar sistem çakışması meydana getirmiyorlardır umarım
Dikkatli olmanız beni benden alıyor üstadım...
Ve şöyle ki, var olan özelliklere (bazısına) daha fazla seçenekler ekliyor ve çakışma durumu söz konusu olmuyor.
Nereden biliyorsunuz derseniz eğer; başta çeviriyi Google yada Yandex gibi uygulamalar ile yaptım ve çeviri bambaşka bir hâl aldı. Ardından modülleri tek tek deneyerek çevirisini yapmaya çalıştım.
Bende her hangi bir sorun olmadı, umarım kullanacak kimsede olmaz.

Skorpi

Grandfather
Yönetici
Moderatör
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cumhur
Cihazım
Dikkatli olmanız beni benden alıyor üstadım...
Ve şöyle ki, var olan özelliklere (bazısına) daha fazla seçenekler ekliyor ve çakışma durumu söz konusu olmuyor.
Nereden biliyorsunuz derseniz eğer; başta çeviriyi Google yada Yandex gibi uygulamalar ile yaptım ve çeviri bambaşka bir hâl aldı. Ardından modülleri tek tek deneyerek çevirisini yapmaya çalıştım.
Bende her hangi bir sorun olmadı, umarım kullanacak kimsede olmaz.
Estağfurullah hocam...sadece meraktan baktım...bana şimdi de zorla Xposed yükleteceksiniz...ama biraz direneceğim...bilesiniz8=)haha--haha--

PURE

PORTAKAL
Yönetici
Tema Ekibi
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Estağfurullah hocam...sadece meraktan baktım...bana şimdi de zorla Xposed yükleteceksiniz...ama biraz direneceğim...bilesiniz8=)haha--haha--
Sizi bu direnişten vazgeçirmek için aşağıya bir kaç ekran görüntüsü bırakıyorum üstadım.
( :
Screenshot_2019-09-01-16-48-30-301_name.mikanoshi.customiuizer.jpg Screenshot_2019-09-01-16-48-06-088_lockscreen.jpg Screenshot_2019-09-01-16-47-58-025_com.miui.home.jpg
Screenshot_2019-09-01-16-49-16-562_com.android.browser.jpg
Screenshot_2019-09-01-16-49-52-177_lockscreen.jpg
Screenshot_2019-09-01-16-54-34-930_com.android.systemui.jpg

Skorpi

Grandfather
Yönetici
Moderatör
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cumhur
Cihazım
Hocam, direnecek olmamın sebebine gelince....çok eskilerde tutkulu bir Xposed kullanıcısıydım ve türlü modüllerle biliyorsunuz ki, cihazı bambaşka bir hüviyete kavuşturmak mümkün olabiliyordu...şimdi xposed kurarsam ve sizin uygulamanızı da yüklersem, rahat duramayıp, başka modülleri de yüklemeye çalışacağım...artık malumunuz, oldukça yaşlandım ve bunlar bana bir işkence gibi geliyor...Xposed Lollipop sonrası çok bozdu...neredeyse kullanılamaz hale geldi...Pie de nasıl olur veya gelecek olan MIUI 11 ile ne kadar uyumlu olacak?...bunlar beni korkutan ve düşündüren sebepler....bilmem anlatabildim mi?

Üst Alt