Yardım Customiuizer çalışmıyor

c4nw1l14m

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Note 12 Pro
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 14.0.1
Telefon Modeli
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G
Bootloader Kilidi
Açık
Öncelikle Merhaba. Bir kaç dakika önce custoMIUIzer yükledim. Fakat açmaya çalıştığımda anında kapanıyor ve aşağıda "MİUİ SDK başlatılamadı xiaomi cihazı değil mi?" yazan bir hata alıyorum. Bunu nasıl çözebilirim?
Ekleme olarak Bl kilidim açık ve cihazım root'lu lsposed kurulu

afaruky

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Afaruk
Cihazım
Nexus 5
Konular
6
Customiuizer14 yazanı kurdunuz değil mi? Eski versiyonu MIUI 12 üzerinde çalışmıyor.

Oyla:

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
hocam onu yükledim fakat çalışmıyor. Uygulama açılıyor fakat değiştirdiğim ayarlar uygulanmıyor
ayarları uyguladıktan sonra ayarlar uygulamalar kısmından sistem başlatıcının verilerini temizleyin

Oyla:

c4nw1l14m

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Note 12 Pro
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ayarları uyguladıktan sonra ayarlar uygulamalar kısmından sistem başlatıcının verilerini temizleyin
Yeniden başlatma seçeneği var uygulama içinde Cemiuier'de bu işe yarıyor fakat customiuizer'de çalışmıyor Modlu başlatıcı kullandığım için yapmak istemiyorum bunun başka bir yolu yok mu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yeniden başlatma seçeneği var uygulama içinde Cemiuier'de bu işe yarıyor fakat customiuizer'de çalışmıyor Modlu başlatıcı kullandığım için yapmak istemiyorum bunun başka bir yolu yok mu
Eklemeyi unutmuşum benim yaptığım ayarlar Sistem arayüzü için ve Sistem arayüzünün sadece önbelleğini temizleyebiliyorum. Sanırım android 13 için tasarlanan customiuizer pekte kullanışlı değilmiş

Son düzenleme:
Oyla:

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Eklemeyi unutmuşum benim yaptığım ayarlar Sistem arayüzü için ve Sistem arayüzünün sadece önbelleğini temizleyebiliyorum. Sanırım android 13 için tasarlanan customiuizer pekte kullanışlı değilmiş
hocam ben miui 14 a13 kullanıyorum customiuizer sorunsuz çalışıyor yapılan bütün ayarları uyguluyor

Oyla:

kadir34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa oğuz
Cihazım
Note 6 pro 4 64
Meslek
Satış danışmanı
Konular
67
Redmi note 10 pro kullanıyorum global EAA romda çalışmadı halbuki şimdiye kadar ki tüm romlar da çalışıyordu o yüzden rom sürümünü eu rom yada Endonezya rom yapmakta fayda olur diye düşünüyorum.

Oyla:
Üst Alt