Yardım Custom romdan sonraki sorun?

caglar104

Bosyaf
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağlar
Cihazım
mi6,mi11t pro
Konular
80
Cihazımda suan 9.5.6.0 global rom var magisk ve twrp 3.2.1.1 var..

Miuipro ve epicrom kurmayı denedim twrpdem wipeları filan yazdım ..rom sorunsuz yükleniyor ..tel yenıden baslıyor romun logosu geliyor açılmaya devam edıo ama 5 dakıka filan bekliyor açılmıyor..twrpye girip tekrar wipe data yapıp reboot yapıom sonuc aynı..
Acaba custom rom yükledikten sonra ilk açılıs 10 20.dakıka filan mı sürüyor...
Nereyi yanlıs yapıyorum ...daha önce twrpden format data yapmadım alakalı olabilirmi

forza_burak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
mi6
Konular
4
Cihazımda suan 9.5.6.0 global rom var magisk ve twrp 3.2.1.1 var..

Miuipro ve epicrom kurmayı denedim twrpdem wipeları filan yazdım ..rom sorunsuz yükleniyor ..tel yenıden baslıyor romun logosu geliyor açılmaya devam edıo ama 5 dakıka filan bekliyor açılmıyor..twrpye girip tekrar wipe data yapıp reboot yapıom sonuc aynı..
Acaba custom rom yükledikten sonra ilk açılıs 10 20.dakıka filan mı sürüyor...
Nereyi yanlıs yapıyorum ...daha önce twrpden format data yapmadım alakalı olabilirmi
Bildigim kadariyla global 9.5.6.0 android 8 kullaniyor, epic rom 7yi kullaniodu diye hatirliyorum, ondan olabilir.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

caglar104

Bosyaf
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağlar
Cihazım
mi6,mi11t pro
Konular
80
Bildigim kadariyla global 9.5.6.0 android 8 kullaniyor, epic rom 7yi kullaniodu diye hatirliyorum, ondan olabilir.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Epic oreo da var ;)
[doublepost=1526847186,1526847105][/doublepost]
Globalden gecerken custom roma format data yapmaniz iyi olur, wipelari yap romu yukle sonra format data yap
Onu dusundümde acılmazsa tel yedekde gidicek telden pc yok kalırım öyle:)neyse baska zaman denicem artık teşekkür ederim

Oyla:
Üst Alt