Çözüldü Custom Rom

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Hocam tavsiyem sdk ile yapin. Mi flashtan daha guvenilir sadece kurulum dosyalarini sdk platformtoolsun icine atiyorsun flash all tikliyorsun sonra bitene kadar bekliyorsun bu kadar, yanliz sdk platform tools'u dogrudan c dizinine atmak gerekir
En güvenilir olanı spflashtool dur

ByMuro

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
muharrem
Cihazım
Mı note 3
Konular
0
Benim cihazdada şöyle bir sorun var custum rom kurdum ön kamera bağlanılmıyor hatası vermeye başladı fakat cihazın üstünde gelen rom hangisi hatırlamıyorum ama global rom du onu biliyorum ne yapabilirim bu arada cihaz rn8p

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Benim cihazdada şöyle bir sorun var custum rom kurdum ön kamera bağlanılmıyor hatası vermeye başladı fakat cihazın üstünde gelen rom hangisi hatırlamıyorum ama global rom du onu biliyorum ne yapabilirim bu arada cihaz rn8p

Telefon ana konusunu iyi inceleyin ondan sonra rom yükleme işlemine geçin....

ByMuro

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
muharrem
Cihazım
Mı note 3
Konular
0
Hocam kontrol ettim hepsini kısaca şöyle söylim cihazın global mi yada chine mi ona göre bir rom atmak gerek diyorlarda genelde ben zaten global bir cihaza sahibim hani onun için doğal olarak global bir rom attım stabil V11.0.6.0.PGGMIXM bu sürümü kurdum fakat dediğim gibi ön kamera bağlanılamıyor diyor ve bunu zenex hocam da çözemediyse artık biz hiç uğraşmıyalım bence

Üst Alt