Yardım Custom rom yükleme

nippo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
5
Arkadaşlar merhaba , yaklaşık 4 aydır telefonu kullanıyorum.Telefonun bootloader kilidi açıldı.Telefonumun modeli redmi note 5 - modeli m1803e7sg . Bu model global model mi oluyor ? Buna göre hangi twrp ve ardından hangi custom romları yüklemem gerekiyor.Çünkü farklı redmi note 5'ler(plus,pro,ai gibi) olduğu için yanlış bir rom yükleyip telefonu brick etmek istemiyorum.Özellikle miui tabanlı custom rom yüklemek istiyorum.Yardımlarınızı rica ediyırum.Şimdiden teşekkür ederim.

nippo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
5
Oyla:

Mmseg

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 5
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Global çin Hindistan olması önemli değil. Hepsi aynı. Telefonunuzun kod adı whyred. Whyred dışında birşey yüklemeyin yeterli.

Oyla:

lucarth

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
lucarth
Cihazım
oneplus 9
Konular
13
Global çin Hindistan olması önemli değil. Hepsi aynı. Telefonunuzun kod adı whyred. Whyred dışında birşey yüklemeyin yeterli.
cin cihazi not 5 e global stabil miui10 mi fhash ile yuklemek icin bl kilidine dokunmayacagim degilmi yoksa brick olur?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Oyla:

Mmseg

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 5
Meslek
Öğrenci
Konular
22
cin cihazi not 5 e global stabil miui10 mi fhash ile yuklemek icin bl kilidine dokunmayacagim degilmi yoksa brick olur?

Evet. Clean All And Lock seçerseniz telefon brick olur. Yani global rom kullanmak istiyorsanız bl kilidi daima açık durmalı.

Oyla:

lucarth

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
lucarth
Cihazım
oneplus 9
Konular
13
Evet. Clean All And Lock seçerseniz telefon brick olur. Yani global rom kullanmak istiyorsanız bl kilidi daima açık durmalı.
tesekkurler, bl yi kapamistim yanlislikla, testpoint ile cin romu atarak hallettim , simdi 10 gun bekleme suresi verdi bl acmak icin

Oyla:
Üst Alt