Soru Custom rom yükleme hakkında

sezerkoc28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Sezer
Cihazım
Mix 2
Merhabalar, Ben Mi mix 2 telefonuma custom rom yüklemek istiyorum ancak yükleme talimatlarına baktığımda format data yapın deniyor. Böyle yapınca telefon dahili hafızasındaki herşey siliniyor. Haliyle rom dosyasıda silinecek. O zaman romu nasıl yükleyeceğiz. Hafıza kartıda yok.

PURE

PORTAKAL
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi5 - Gemini
Meslek
Tekniker
Merhabalar, Ben Mi mix 2 telefonuma custom rom yüklemek istiyorum ancak yükleme talimatlarına baktığımda format data yapın deniyor. Böyle yapınca telefon dahili hafızasındaki herşey siliniyor. Haliyle rom dosyasıda silinecek. O zaman romu nasıl yükleyeceğiz. Hafıza kartıda yok.
Recovery (Kurtarma) Menü'sündeyken...
PC ya da OTG bağlantısı kurarak; .zip dosyasını telefonun hafızasına atmanız yeterlidir.

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Mertcan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Rütbeli Öğrencilik
Format data yaptıktan sonra TWRP ekranındayken usb ile telefonu bilgisayara bağlayıp dosyayı telefona atabilirsiniz.

sezerkoc28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Sezer
Cihazım
Mix 2
teşekkürler peki ben şuan betadayken custom rom yükleyebilirmiyim ? yani kararlı sürümemi dönmem gerekir öncelikle
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Recovery (Kurtarma) Menü'sündeyken...
PC ya da OTG bağlantısı kurarak; .zip dosyasını telefonun hafızasına atmanız yeterlidir.
teşekkürler peki ben şuan betadayken custom rom yükleyebilirmiyim ? yani kararlı sürümemi dönmem gerekir öncelikle

Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!