Yardım Custom Rom Sonrası Instagram Sorunu

urfalandin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa
Cihazım
Poco X5 Pro
Meslek
Kırtasiye
Konular
7
Rom attım bugün her uygulama çalıştı ancak instaya girerken bilinmeyen ağ hatası oluştu diyor giriş yapmıyor. Orjinal stock Roma döndüm yine olmadı! Tekrar rom attım yine olmadı. Uygulamayı olay storeden indirdim hep zaten günceldi. Kendi bağlantım dışında farklı mobil ve wifi kullandım olmadı. Zaten rom attığım için wipe işlemlerini söylememe gerek yok diye düşünüyorum. Telefonu bile kapatıp açtım yine olmadı. İnternet üzerinden giriş yapabiliyorum ama uygulamadan giriş olmuyor. Uygulama ayarlarından veri temizleme izinler vs herşeye baktım hiçbir şekilde olmuyor çözümü var mı?

Kontrol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kontrol
Cihazım
Mi 9T 128GB
Konular
34
Instagram'da bir sorun var sanırım.

Oyla:

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
İnsta aero'yu indirebilirsiniz. Normal Instagram'dan çok farklı bir sürü özellik barındırıyor. Görünüm olarakta birçok farklı tema seçeneği mevcut. Paylaşımın kalitesini bile arttırabiliyorsun.

Oyla:

byersinx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
25
Arkadaşlar sorun telefonda değil instagramda.Giriş yapabildiğiniz cihaza swift backup yükleyin instagrama hesabınızla girin ve programdan instagramı yedekleyin yedeklerken tam yedekleme yapın(veri+dahili veri+obb).Yedeği kendi cihazınıza atın.Kendi cihazınıza da swift backup kurup programdan instagramı geri yükleyin düzelecektir.
.

Oyla:

urfalandin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa
Cihazım
Poco X5 Pro
Meslek
Kırtasiye
Konular
7
Buda mesele akşam akşam nerden bulacamda yükleyecem neyse artık bir süre uğraşmam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İnsta aero'yu indirebilirsiniz. Normal Instagram'dan çok farklı bir sürü özellik barındırıyor. Görünüm olarakta birçok farklı tema seçeneği mevcut. Paylaşımın kalitesini bile arttırabiliyorsun.
Pek güvenli bulmuyorum yoksa kullanırdım

Oyla:
Üst Alt