Rom Custom rom önerisi

Kaanklc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Kadir
Cihazım
Redmi N. 10 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Herkese merhaba.. Mi 5s plus telefonum ilk geldiğinde mükemmel bir pil performansı vardı, fakat şu an berbat bir pil kullanımı görüyorum.. Kullandığınız, herhangi bir sorunu olmayan ve pil kullanımı iyi olan bir rom var mı? Teşekkürler.. Bir de, custom rom larda normalin den ne farkları var?

ottomanwolf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
8
Stok romda pil tüketimi fazla. Heleki editli stok romlarda, miui pro gibi çok aşırı pil tüketimi var.
Şuan AOSP extended kullanıyorum. Açıkçası, stabilite pil optimizasyon falan memnunum. Crdroid de çok güzel bir rom. Vereceğim linkte custom rom bulabilirsiniz.

Kafkef

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Pocophone F1
Konular
5
mi 5s icin kurucam ben de yarin. xda daki yorumlardan anladigim kadariyla en stabili lineageos

Kaanklc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Kadir
Cihazım
Redmi N. 10 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Kurdun
mi 5s icin kurucam ben de yarin. xda daki yorumlardan anladigim kadariyla en stabili lineageos
Kurdunuz mu acaba?memnun musunuz ?
[doublepost=1527501843,1527501814][/doublepost]
Stok romda pil tüketimi fazla. Heleki editli stok romlarda, miui pro gibi çok aşırı pil tüketimi var.
Şuan AOSP extended kullanıyorum. Açıkçası, stabilite pil optimizasyon falan memnunum. Crdroid de çok güzel bir rom. Vereceğim linkte custom rom bulabilirsiniz.

Ç
Çok teşekkür ederim

Üst Alt