Sohbet Custom Rom Kullanmak Zararlı Mı?

onurandac10

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
onurandac10
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Çoğu kişi bootloader kilidini açmadığı ve twrp recovery yüklemediği için custom rom kullanamıyor
Kullananlar ise halinden oldukça memnun kullanmayanları merak ediyorum neden bootloader kilidinizi açmıyorsunuz neyden çekiniyorsunuz :) kafanızdaki soru işaretleri neler kendi merak ettiğim konu orjinal yazılımımız varken neden custom rom diye düşünüyorum sürekli romlar arasında gelgit yapıyorum her hafta bi gloabal kararlı bir beta bir custom :D kendimde şaşırdım sabit bir romda kalamıyorum :D Skorpi hocamın eski hastalığı bende de vardı rom hastalığı :) hocam ne yüklediyse forumda görerek bende yükledim cihazın bataryasına veya kendisine bir zararı olurmu hocam cevaplarınızı bekliyorum çoğu kişi bu vesileyle custom roma geçmiyor

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
benim telefon için global rom yoktu mecburiyetten başladım burdan facebooktan birileri hep yardım ettiler saolsunlar o sayede 1.5 senedir sürekli rom değiştim ama artık sıkıldım suan epic rom kuruyorum stabil update gelene kadar hep duruyorum

ridvanterzi13

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi5 prime
Konular
15
Custom rom yüklemek cihazınızın bataryası dahil hiç bir bileşenine zarar vermez. 100 tane de rom deneseniz yine vermez. Bu yüzden içiniz rahat olsun denemeye devam ediniz :)

atakn.b

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Atakan
Cihazım
Bysn
Konular
5
bu hastalık yüzünden az brick etmedim eski telefonlarımı :D

onurandac10

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
onurandac10
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Custom rom yüklemek cihazınızın bataryası dahil hiç bir bileşenine zarar vermez. 100 tane de rom deneseniz yine vermez. Bu yüzden içiniz rahat olsun denemeye devam ediniz :)
eminiz değil mi :D merak ettiğim bu cihaza zarar veriyorsam global kararlıya alıp bir daha rom atmayacığım :D

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Çoğu kişi bootloader kilidini açmadığı ve twrp recovery yüklemediği için custom rom kullanamıyor
Kullananlar ise halinden oldukça memnun kullanmayanları merak ediyorum neden bootloader kilidinizi açmıyorsunuz neyden çekiniyorsunuz :) kafanızdaki soru işaretleri neler kendi merak ettiğim konu orjinal yazılımımız varken neden custom rom diye düşünüyorum sürekli romlar arasında gelgit yapıyorum her hafta bi gloabal kararlı bir beta bir custom :D kendimde şaşırdım sabit bir romda kalamıyorum :D Skorpi hocamın eski hastalığı bende de vardı rom hastalığı :) hocam ne yüklediyse forumda görerek bende yükledim cihazın bataryasına veya kendisine bir zararı olurmu hocam cevaplarınızı bekliyorum çoğu kişi bu vesileyle custom roma geçmiyor
Hiç bir zararı yok cihazınıza, sadece kendinize zararı var....madem beni takip ediyorsunuz, o zaman benim Şubat başından beri EPİC Romdan başka bir rom kullanmadığımı da biliyor olmalısınız....her hafta rom yükleme hastalığımdan Escobar1945 hocam sayesinde kurtuldum, Allah ondan razı olsun

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
zamanin varsa yukle sikinti yok :) rom yuklemek zararli bisey olsa neden guncelleme yayinlasinlar ya bire

Üst Alt