Yardım Custom Rom Hatası

Miui-User-Aze✓

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Sahib Memmed
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
16
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Beta 8.12.20
Telefon Modeli
Redmi Note 4x Mido
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar Merheba redmi note 4x sd kullanıyorum Redmi Note 4x Mido için miui 11 port Rom çıktı kurdum herşey normal ama cihaz açılmıyor bootanimation da kalıyor ama kurduğum romu tanıtan YouTube videosu çok hepsini izledim hepsi aynı hepsi note 4x mido için ve yaptığım gibi yapıyorlar ama açılmıyor 5 dakika bekledim ama açılmadı :(

Bawer21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnan
Cihazım
Poco F3
Konular
4
Arkadaşlar Merheba redmi note 4x sd kullanıyorum Redmi Note 4x Mido için miui 11 port Rom çıktı kurdum herşey normal ama cihaz açılmıyor bootanimation da kalıyor ama kurduğum romu tanıtan YouTube videosu çok hepsini izledim hepsi aynı hepsi note 4x mido için ve yaptığım gibi yapıyorlar ama açılmıyor 5 dakika bekledim ama açılmadı :(
Format data yaptınız mı?

Oyla:

arruna

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Kamu
Konular
10

Rom sorunlu olabilir, aynısı geçen başıma geldi. Dakikalarca kurulum ekranında kaldı, yapımcı da sorunlu olduğunu kabul edip sürümü güncelledi. İsterseniz başka sürüm deneyin.

Oyla:

Miui-User-Aze✓

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Sahib Memmed
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
16
Rom sorunlu olabilir, aynısı geçen başıma geldi. Dakikalarca kurulum ekranında kaldı, yapımcı da sorunlu olduğunu kabul edip sürümü güncelledi. İsterseniz başka sürüm deneyin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Başka sürüm yokki zaten port rom sorunlu ola bilir ama yorumlarda birkaç kişi romun Güzel olduğu kullandığını söyledi benim gibi sorunu olan bir kişi de vardı

Format data yaptınız mı?
Evet yaptım herşeyi formatlarını depolama hariç romu kurdum ama açmadı

Bu arada romu kurduktan sonra açılmıyordu bende kaldırmak için recovery moda geçtim data ya baktığımda 480mb yer olmuştu bugün dedim belki açılır yine romu kurdum 2 3 saat uydum uyandım data ya baktım 960mb olmuştu sizce beklersem açılırmi

Oyla:
Üst Alt