Yardım Custom rom attıktan sonra sanırım IMEI gitti...

-burhJ

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
MI6
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 11
Telefon Modeli
Redmi note 8
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar ben bi hata yaptım ve öncesinde 2-3 kez kendi Xiaomi mi 6 telefonuma custom rom yükleyip başarılı olmamın tecrübesine dayanarak evdeki başka telefon olan Redmi Note 8 'e de rom atayım dedim, malum donmaya başlamıştı. Ama telefona sonrasından imei kaydı yapıldığını unutarak, mi6'ya neler yaptıysam aynısını da Redmi note 8'e uyguladım. Ve sanırım IMEI gitti :). Herhangi bir şeyin yedeğini falan da almadım. Ne yapabilirim dostlar yardımcı olabilir misiniz? Custom rom'u talimatlar izleyerek yapma dışında çok bi bilgi sahibi değilim açıkçası
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar ben bi hata yaptım ve öncesinde 2-3 kez kendi Xiaomi mi 6 telefonuma custom rom yükleyip başarılı olmamın tecrübesine dayanarak evdeki başka telefon olan Redmi Note 8 'e de rom atayım dedim, malum donmaya başlamıştı. Ama telefona sonrasından imei kaydı yapıldığını unutarak, mi6'ya neler yaptıysam aynısını da Redmi note 8'e uyguladım. Ve sanırım IMEI gitti :). Herhangi bir şeyin yedeğini falan da almadım. Ne yapabilirim dostlar yardımcı olabilir misiniz? Custom rom'u talimatlar izleyerek yapma dışında çok bi bilgi sahibi değilim açıkçası
Aynı zamanda Havoc-OS ve PixelExperince romlarını telefon üzerinde test ettim. Havoc'un en son sürümünde beni Google kurulum merkezine attı ama imei'siz olduğu için herhalde, sim kart ve wifi'ye bağlanamıyorum tel orda kalıyor. En son Gapps'siz versiyon denedim telefon açıldı ama diğer tüm sürümlerde ya bootloop' a takılıyorum yada işte wifiye bağlanamadığı için telefon kitli kalıyor. Havoc'un en son çıkmayan tüm sürümlerinde bootloop'a girdi tel

Üst Alt