Sohbet Cs2 rezaleti

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
157
10 senedir oynuyorum oyunu, prime aktifti zaten daha önceden de. Şuan basit eğlence atayım desem bile hangi maça girersem gireyim adamlar hile ile oto farm yapıp rütbe+kasa kasıyorlar oyun oynanmayacak derecede sizde de böyle mi oynayan var ise eğer cılkı çıktı iyice. Rekabetçiye hiç değinmiyorum şuanda spin hileler de türemiş durumda arkadaşlarla oynuyoruz kendi aramızda rekabetçi zatende basit eğlence feci durumda.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
81
Valve sağ olsun CS için bi antihack sistemini adamakıllı getiremiyor ama Deadlock için her gün update geliyor.

MrtAltg

Uzman Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Murat ALTUĞ
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
6
10 senedir oynuyorum oyunu, prime aktifti zaten daha önceden de. Şuan basit eğlence atayım desem bile hangi maça girersem gireyim adamlar hile ile oto farm yapıp rütbe+kasa kasıyorlar oyun oynanmayacak derecede sizde de böyle mi oynayan var ise eğer cılkı çıktı iyice. Rekabetçiye hiç değinmiyorum şuanda spin hileler de türemiş durumda arkadaşlarla oynuyoruz kendi aramızda rekabetçi zatende basit eğlence feci durumda.
Açıkçası bazen oynayayım diyorum acemilik var millete oyunu zehir etmeyelim diye düşünüyorum. Ama oynayıpda hilecilere mi zehir edeyim oyunu :)

Valve sağ olsun CS için bi antihack sistemini adamakıllı getiremiyor ama Deadlock için her gün update geliyor.
Deadlock nasıl bende istek listesinde beklemedeyim.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
81
Açıkçası bazen oynayayım diyorum acemilik var millete oyunu zehir etmeyelim diye düşünüyorum. Ama oynayıpda hilecilere mi zehir edeyim oyunu :)

Deadlock nasıl bende istek listesinde beklemedeyim.
FPS shooter tarzındaydı galiba, grafikleri Valorant gibi biraz.

Schwzz

Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
157
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eyüp Batuhan Ya alışmışız cs ye kanser gibi 1.5 den beri oynarım. Globale kadar yükselmiştim cs2 geldi aa,oo ne güzel dedik düzelir birşeyler dedik.Daha beter hale getirdi valve sağolsun. Sinirlenipdaha demin maçtan çıktım 2 saat ceza yedim yok oynanmıyor. Ya hile,ya toxic yani lol neyse buda o. Türklerin bi kısmı zaten toxic. Ruslar desen zehir ediyor oyunu yada iyisi gelse gene hile oluyorlar maç iptal oluyor.

MrtAltg Deadlock iyi ama ilk günden hilesi çıktı :) Arkadaş davet aldı denedim ama oynamayı bıraktım şuan rezalet ve hile kaynıyor.

note13pro5g

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yok
Cihazım
Yok
Konular
2
Zula en iyisi 0 hile.

Schwzz

Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
157
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zula en iyisi 0 hile.

Hocam onda da hile var merak etme, zamanında bu işlerin içinde idik. Sanmaki yok belki azdır felan ama "0" hile gibi bir durum yok. Her oyunda hile olur amaç minimuma indirebilmek.

Üst Alt