Crimson v12

• Konbuyu başlatan Sekko
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 12
  • Görüntüleme 2K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Bildiğim hiçbir şeyi hiç kimseden saklamam ve elimden geldiğince yardımcı olmaya bildiklerimi paylaşmaya çalışırım kim olursa olsun fark etmeksizin. Temalarda sürekli istekler oluyor şu takımın temasını yapar mısın gibisinden. Bir temayı sıfırdan yapmaktansa var olan temayı düzenleyip insanlar ile paylaşmak daha az zaman harcayan bir durumdur. Bu işin içinde olmayan biri de bu durumu anlamaz ve ona çok basit gelir. Sekko hocamın aslan temasında da aynı durum oldu bende temaya güncelleme yaparsan daha iyi olur insanlar faydalanır diye. Kendisi de zamanı olmadığını söylediğinde bende boş zamanlarımda temayı güncelleyip konusunu açtım. Bu şekilde yaptım diye aynı kişi mi oluyoruz? anlam veremedim açıkçası.

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Mesajını gördüm hocam, bugün sizin bu konunuza agit77 hocam Miui 12 sürümü tema mağazasına yüklendi şeklinde yorum yazmıştı, belki o mesajdan dolayı karışıklık olmuş olabilir.
Evet ben uzun süredir tema yüklemediğim için ve zamanım olmadığı için temayı düzelttikten sonra agit77 den rica ettim mağazaya atar mısın diye , çünkü mağaza da değişti eski designer gibi değil bilmiyorum nasıl yüklendiğini falan . o da kırmadı hatta bir iki düzeltme yapıp öyle attı . o takip ettiği için onaylandı mesajını da ilk o aldı ve bilgilendirme yaptı. Sanırım arkadaş dediğiniz gibi o yüzden karıştırdı . aslında bizi karıştırmayacak kadar iyi tanıyor kendisi :)

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
jokerinabisi sandığının aksine agit77 ve ben aynı kişiler değiliz . ama birbirimizin üzerinde çok hakkımızın olduğu doğrudur . istek geldiği için benim farklı temalarımı tek başına yaptığı da olmuştur. Örnek Galatasaray teması. Yardım isteyen kimseye sırt çevirmez, bildiğini paylaşır . bu forumda tema yaptım deyip de agit77 ye danışmayan tek tük insan vardır . o yüzden ben bundan gocunmam abicim . övüyor musun laf mı sokuyorsun anlaşılmıyor, her yorumun böyle . ikimizin de sana selamı var senin deyiminle kal selametle
Öncelikle estağfurullah öyle laf sokma falan ne haddime ayrıca ben ikinizinde ayrı insanlar olduğunuzu biliyorum, cevabı sen vermişsin hocam o yaptı ben düzenledim diye buna istinaden bende ikinizin ismini zikredip sizleri onure etmek istedim hata ettiysem affola
İsteyeceğim son şey yanlış anlaşılmak tır
Selametle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt