Soru Crdroid kurulumu sonrası ses sorunu

Mr.Loop

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Redmi 9t
Konular
2
Redmi 9t lime telefonum var ve crdroid kurulumu yaptım ama sanırım vendor dosyası hasar gördü bu sebten ötürü cihaz sesi 1 saniye aralıkla açıp kapatıyor.

NOT:Bluetooth ile hiç bir problem yok tamamen normal bir şekilde ses aktarımı yapıyor.

Forum üyelerinden birinde bu cihaz için uyumlu bir vendor dosyası varsa benimle paylaşabilir mi veya orijinal miui romu içinden bu dosyayı nasıl bulur.

njlos53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Njlos78
Cihazım
Poco x4 pro 5g
Konular
15
Redmi 9t lime telefonum var ve crdroid kurulumu yaptım ama sanırım vendor dosyası hasar gördü bu sebten ötürü cihaz sesi 1 saniye aralıkla açıp kapatıyor.

NOT:Bluetooth ile hiç bir problem yok tamamen normal bir şekilde ses aktarımı yapıyor.

Forum üyelerinden birinde bu cihaz için uyumlu bir vendor dosyası varsa benimle paylaşabilir mi veya orijinal miui romu içinden bu dosyayı nasıl bulur.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mr.Loop

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Redmi 9t
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Yardım için teşekkürler ama içinde benim beklediğimden çok farklı dosyalar mevcut rica etsem nasıl kullanacağımı anlatır mısın?

njlos53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Njlos78
Cihazım
Poco x4 pro 5g
Konular
15
Yardım için teşekkürler ama içinde benim beklediğimden çok farklı dosyalar mevcut rica etsem nasıl kullanacağımı anlatır mısın?
Twrp veya OrangeFox ile zip dosyasını flaşlamanız gerekir diye düşünüyorum.

Twrp veya OrangeFox ile zip dosyasını flaşlamanız gerekir diye düşünüyorum.
Sorunun Vendor kaynaklı olduğundan eminmisiniz? Emin değilseniz zip dosyasını flaşlamayınız. Bence clean-flash ile crdroid'i yeniden kurmanız daha iyi olur. Karar sizindir, sorumluluk size aittir. Ben sadece yardımcı olmaya çalışıyorum.

Son düzenleme:

Hergeleyim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus can
Cihazım
Redmi note8 pro
Konular
13

hangi crdroid sürümü kullanıyorsunuz?

Mr.Loop

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Redmi 9t
Konular
2
İki sürüm denedim 9.14 ve 8.12 ayrıca genesis os gibi pixel benzeri bir rom daha var ama hepsinde sorun ortak ses 1 saniye aralıklar ile gelip gidiyor şuan bunu çözmek için cihaza yeniden miui kurup gerekli dosyanın yedeğini alınca tekrar crdroid kurucam. İşe gitmem gerektiği için saat 18.00 den sonra mesajlara dönüş yaparım. İyi günler

Hergeleyim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus can
Cihazım
Redmi note8 pro
Konular
13
bu arada pixel experience de deneyebilirsiniz. size de iyi günler

Mr.Loop

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Redmi 9t
Konular
2
bu arada pixel experience de deneyebilirsiniz. size de iyi günler
Pixel kurulumunu yaptım şebeke olarak denemedim ama seste herhangi bir sorun yok gayet iyi çalışıyor kendi telefonundan denemek istersen sorun çıkmadan kullanırsın sanırım

Mr.Loop

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Redmi 9t
Konular
2
Konuşmayı buraya kadar takip eden arkadaş telefonun sorununu çözdüm sistem dosyalarına hasar vermişim bunu düzeltmek için resmi sitelerde bulunan miui 12 romlarından birini indirip kurulumu yapan yeterli olur bu sistem dosyalarını düzeltir ve istediğin romu kurup kullanmanı sağlar.

Not: telefona benim gibi sürekli rom kurulumları yapıp bozmadan önce orijinal romun yedeğini almak da sorunu çözer. Denemek istiyen herkese bol şans.

Hergeleyim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus can
Cihazım
Redmi note8 pro
Konular
13
Konuşmayı buraya kadar takip eden arkadaş telefonun sorununu çözdüm sistem dosyalarına hasar vermişim bunu düzeltmek için resmi sitelerde bulunan miui 12 romlarından birini indirip kurulumu yapan yeterli olur bu sistem dosyalarını düzeltir ve istediğin romu kurup kullanmanı sağlar.

Not: telefona benim gibi sürekli rom kurulumları yapıp bozmadan önce orijinal romun yedeğini almak da sorunu çözer. Denemek istiyen herkese bol şans.
hangi romu önerirsin ve hangi twrp sürümünü kullandın acaba?

Üst Alt