Yardım Crdroid Gcam sorunu

cemal3180

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemal Can
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Merhaba hocalarım crdroid rom kullanmaktayım hangi gcam yüklersem yükleyeyim xml dosyasını restore ettikten sonra uygulamayı kullanamıyorum restore etmeden de geniş açıyı vs kullanamıyorum bir bilginiz var mı restoreden sonra gcam sürekli duruyor ve kamerayı açmıyor .

cemal3180

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemal Can
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Evet Bliss kullanıyorum, Stok ANX (MIUI Port) var Hocam. Ayrıca Gcam'da kullanıyorum. 10 gün kadar oldu romu kullanıyorum, herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Yanlız GApps olarak Pico kurmalısınız, micro falan da Launcher çakışma yapıyormuş.
Zaten pico kuruyorum hocam teşekkür ederim kuracağım birazdan :)

Oyla:

cemal3180

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemal Can
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Evet Bliss kullanıyorum, Stok ANX (MIUI Port) var Hocam. Ayrıca Gcam'da kullanıyorum. 10 gün kadar oldu romu kullanıyorum, herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Yanlız GApps olarak Pico kurmalısınız, micro falan da Launcher çakışma yapıyormuş.
Hocam bliss romu yükledim şuan için sıkıntı yok siz hangi gcam kullanıyorsunuz link atarsanız bende onu kurayım config dosyasıyla birlikte
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam birde bu gelen stock kameranın etiketinde k20pro yazıyor onu mi9tpro olarak değiştirme imkanımız var mı şu k20pro cihazı mi9tpro ya çevirme zipi aospta işe yarar mı miui da işe yarıyordu

Son düzenleme:
Oyla:

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Hocam bliss romu yükledim şuan için sıkıntı yok siz hangi gcam kullanıyorsunuz link atarsanız bende onu kurayım config dosyasıyla birlikte

Hocam birde bu gelen stock kameranın etiketinde k20pro yazıyor onu mi9tpro olarak değiştirme imkanımız var mı şu k20pro cihazı mi9tpro ya çevirme zipi aospta işe yarar mı miui da işe yarıyordu
Hocam Gcam kullandığım için filigran olayını denemedim. Deneyip bizimle de paylaşırsanız iyi olur...

Oyla:

cemal3180

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemal Can
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Hocam Gcam kullandığım için filigran olayını denemedim. Deneyip bizimle de paylaşırsanız iyi olur...

Tamamdır hocam bunun config dosyası yok mu ?

Zipmiş hocam görmedim ilk başta config de içindeymiş teşekkür ederim :)

Oyla:
Üst Alt