Çözüldü Crdroid 9.5 Isınm Sorunu

gungorce

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Güngör
Cihazım
LG G3
Konular
8
Merhaba İyi Bayramlar
İki gündür Crdroid 9.5 kullanıyorum. 1 şey hariç mükemmel diyebilirim. O da ısınma sorunu. Cpu-z ile kontrol ettiğim zaman işlemcinin 85 derece olduğunu gördüm ve şaşırdım açıkçası. Çünkü o esnada sadece forumda geziyordum.
-Cihazı otomatik parlaktıkta kullanıyorum
-Wifi ile kullanıyordum , genelde mobil veri ısınmaya sebep olurdu
-İşlemcinin ilk 4 çekirdeği 1804mhz diğer 4 çekirdek ise 2000mhz olarak çalışıyordu. Yanlış bilmiyorsam son 4 çekirdeğin stop konumda olması gerekiyordu. Çünkü performans gerektiren birşey yapmıyordum.
Kullandığım rom Quicksilver kernel ile geldi. Frekans düşürme gibi şeyleri düşündüm ama bi fikir almak istedim sizden.
Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

gungorce

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Güngör
Cihazım
LG G3
Konular
8
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba İyi Bayramlar
İki gündür Crdroid 9.5 kullanıyorum. 1 şey hariç mükemmel diyebilirim. O da ısınma sorunu. Cpu-z ile kontrol ettiğim zaman işlemcinin 85 derece olduğunu gördüm ve şaşırdım açıkçası. Çünkü o esnada sadece forumda geziyordum.
-Cihazı otomatik parlaktıkta kullanıyorum
-Wifi ile kullanıyordum , genelde mobil veri ısınmaya sebep olurdu
-İşlemcinin ilk 4 çekirdeği 1804mhz diğer 4 çekirdek ise 2000mhz olarak çalışıyordu. Yanlış bilmiyorsam son 4 çekirdeğin stop konumda olması gerekiyordu. Çünkü performans gerektiren birşey yapmıyordum.
Kullandığım rom Quicksilver kernel ile geldi. Frekans düşürme gibi şeyleri düşündüm ama bi fikir almak istedim sizden.
Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
Romu tekrar kurdum şuanlık herşey stabil.

Üst Alt