Soru CPU başına arabellek boyutu nedir?

Silinenkullanıcı93803

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
0
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Performansa etkisi olmadığını söyleyenler olmuş ancak deneyimime göre 16'dan 32 ye çektiğimde fazla bir performans artışı gözlemlenmedim, devamında 65'e çektim ve Google Camera'yı 5-6 saniyede telefonum 1-2 saniye içinde açmaya başladı. Takılmalar çok azaldı ve sıcaklık garip bir şekilde öncekine nazaran azaldı. Pil konusunda kesin konuşamıyacağım ancak göze çarpan bir değişim görmedim. Peki ne yaptı tam olarak bu ayar? Bilmiyorum. 4 yıldır mi5s cihazımda çektiğim kasma sıkıntılarını bir ayarka sonlandırmak şaşırttı. Eski bir cihazınıza rom kurup android 10 üstü işletim sistemine sahipseniz bu ayarı açmanızı tavsiye ederim. Birde yanında swap no root kurarsanız telefonunuz günlük yaşantıda canavara dönüşüyor bilginize.
Arkadaşlar gerçekten ne işe yarıyor sistem izleme? sağda solda 32 yapın diyor, yani 32 yi neden yapıyorsunuz? bu hataları izlemek haricinde başka işe de mi yarıyor? net birşeye ulaşamadım

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Bilmediğin ayarlarla oynamanı tavsiye etmem

Bhll

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Behlül
Cihazım
Poco X3 pro
Konular
13
Kayıt günlüğünü kapatıp cpu başına ara bellek boyutunu 36ya çektim pubg fark edilir hızlanma oldu. Ama eskisi gibi spray atamıyorum

Üst Alt