Çözüldü (ÇÖZÜLDÜ)USB PC Bağlantısı

hezarfence

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ufuk
Cihazım
mi max2
Konular
0
Telefonu USB ile pc'ye taktığımda bildirim panelinde hiç bir seçenek çıkmıyor sadece şarj ışığı yanıyor ve şarj oluyor birden fazla pc'de denememe rağmen hepsinde aynı geliştirici seçeneklerinde hata ayıklama da açık ne yapmam lazım bilgisi olan bir seçenek sunsun lütfen. TWRP'de bile bilgisayara bağladığımda dosyaları göremiyorum.
Bazı usb kablolar veri aktarımında sıkıntı çıkartıyor aynısını ben de yaşamıştım. orjinal kablosunu takınca sorun çözüldü. tavsiye ederim.

hakan_777

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
mi max 2
Konular
0
Arkadaşlar,redmi not 9s ve redmi not8 pro usb ile bilgisayara bağlanmıyordu. windowsta hata 48 kodu çıkıyor ve tüm sürücü yükleme ve tanıtma işlemlerini denediğim halde sorunu çözemedim.Son olarak " 32gb Ultra Dual Drive Go Usb Type-c Flash Drive" Type-C ile doğrudan telefona bağlanabildim Otg desteği olan orangefox ile rom yüklemesi yaptım.Artık bilgisayar için sürücü aramak ve driver yükleme işlemlerinden kuruldum.Özellikle rom yükleyecek veya güncellemeyi recovry rom yükleyecek arakdaşlara tavsiye derim denemlerini.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar,redmi not 9s ve redmi not8 pro usb ile bilgisayara bağlanmıyordu. Windows'ta hata 48 kodu çıkıyor ve tüm sürücü yükleme ve tanıtma işlemlerini denediğim halde sorunu çözemedim.Son olarak " 32gb Ultra Dual Drive Go Usb Taype-c Flash Drive" Type-C ile doğrudan telefona bağlanabildim Otg desteği olan orangefox ile rom yüklemesi yaptım.Artık bilgisayar için sürücü aramak ve driver yükleme işlemlerinden kurtuldum. Özellikle rom yükleyecek veya güncellemeyi yapacakların recovry rom yükleyerek orangefox ile rahatlıkla flaşlayabilirler,dosya aktarımı vs her türlü işlemi Pc olmadan yapabilirler ayrıca Google playda APk sı var.Telefona kurunca SD kar,Telefon hafızasını görüyor aktarma ,silme,yükleme ...vs vs sayamayacağım işlemi yapıyor.

Son düzenleme:
Üst Alt