Çözüldü Çözüldü Redmi K20 Pro Bl kilitli. Hardbrick oldu. Edl rom. Lütfen Yardım.

rapstar338

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Le Max 2
Konular
3
Herkese merhaba. 1 Haftalık Redmi K20 pro cihazım Mi Asistan ile rom atarken bi anda bağlantı kesildi. Şu anda cihazın bootlodaer kilitli. Sadece fastboota giriyor. Recovery de yok hiç bi şekilde. :( Test point ile edl moda alıp yetkili mi hesabı ile rom flaşlanabiliyormuş. Bu işi uzaktan yapan yabancı menşeili elemanlar var. Daha önce başına gelen ve yapan oldu mu ? Teşekkürler.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Sorun Zenex hocam sayesinde çözülmüştür. Kendisine teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Herkese merhaba. 1 Haftalık Redmi K20 pro cihazım Mi Asistan ile rom atarken bi anda bağlantı kesildi. Şu anda cihazın bootlodaer kilitli. Sadece fastboota giriyor. Recovery de yok hiç bi şekilde. :( Test point ile edl moda alıp yetkili mi hesabı ile rom flaşlanabiliyormuş. Bu işi uzaktan yapan yabancı menşeili elemanlar var. Daha önce başına gelen ve yapan oldu mu ? Teşekkürler.

Aşağıdaki konudan sayın Zenex hocama ulaşabilirsiniz hocam. Yabancı Menşeli değil ;)

mert1982

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdali
Cihazım
Samsung s8
Konular
0
Merhaba hocam elimde k20 pro premium edition var geçtiğimiz gün beta cin romunu kurayım derken cihazı fasbood modda kaldı en yakın tamirciye verdim yaparım fln dedi sanırım artık fasbood modda değilmiş arka kapağı fln açtım cinden mi yetkili hesap açılmasını bekliyorum açmak için yetkili hesap lazım dedi ancak sorun şu ki 20 gündür bekliyorum ha oldu ha olacak diyor siz çözebilir misini teşekürler

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Merhaba hocam elimde k20 pro premium edition var geçtiğimiz gün beta cin romunu kurayım derken cihazı fasbood modda kaldı en yakın tamirciye verdim yaparım fln dedi sanırım artık fasbood modda değilmiş arka kapağı fln açtım cinden mi yetkili hesap açılmasını bekliyorum açmak için yetkili hesap lazım dedi ancak sorun şu ki 20 gündür bekliyorum ha oldu ha olacak diyor siz çözebilir misini teşekürler

Hocam bu yazdığınız mesajın aynısını aşağıdaki konuya yazarsanız Zenex hocamız yardımcı olabilir.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Özel mesajınıza dönüş yaptım hocam.

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
maalesef işini bilmeyen kendine telefoncuyum diyen bir vasıfsız telefoncu yığını var ülkede. En başta Zenex hocama gönderseydiniz 2,3 gün içinde yapılmış ve telefonu kullanmaya başlamıştınız bile.

mesutamed

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
general
Konular
0
Hocam bu yazdığınız mesajın aynısını aşağıdaki konuya yazarsanız Zenex hocamız yardımcı olabilir.

Selam hoca benim k20 pro telefonuma rom atarken botu kilitledim telefon açılmıyor

melihababat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Meliha Babat
Cihazım
K50 Gaming
Konular
0
Özel mesajınıza dönüş yaptım hocam.
Hocam Merhabalar. Ben de özel mesaj atmaya çalıştım size ama ulaşamadım. Acaba özel mesaj atmayı mı bilmiyorum. Yardıma ihtiyacım var...

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Hocam Merhabalar. Ben de özel mesaj atmaya çalıştım size ama ulaşamadım. Acaba özel mesaj atmayı mı bilmiyorum. Yardıma ihtiyacım var...
Ulaşamazsınız, zira kendisi eskisi gibi forumda aktif değil. Eğer yardıma ihtiyacınız varsa H.kadioglu' na mesaj atabilirsiniz

Üst Alt