Yardım couldn't find flash script hatası

meleman31

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emirhan
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
bilmiyorum
Telefon Modeli
Mİ 10T PRO
Bootloader Kilidi
Açık
selamlar,

2.el telefon almıstım. Telefon twsp li oldugu için magicsk ile sıfırlamak istedim fakat mi logosunda kaldı. acılmıyor. Bu sebeple yebiden fastboot kurmak istedim. Mi flash tool içerisinde select deyip sistem dosyasını seçmeye kalkınca couldn't find flash script hatası veriyor. Yardımlarınızı beklıyorum NASIL ÇÖZEBİLİRİM

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
selamlar,

2.el telefon almıstım. Telefon twsp li oldugu için magicsk ile sıfırlamak istedim fakat mi logosunda kaldı. acılmıyor. Bu sebeple yebiden fastboot kurmak istedim. Mi flash tool içerisinde select deyip sistem dosyasını seçmeye kalkınca couldn't find flash script hatası veriyor. Yardımlarınızı beklıyorum NASIL ÇÖZEBİLİRİM
Yanlış klasör göstermişsinizdir. System klasörünü değil rom kök klasörünü göstermeniz gerekli.

Oyla:

meleman31

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emirhan
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yanlış klasör göstermişsinizdir. System klasörünü değil rom kök klasörünü göstermeniz gerekli.
hocam merhaba, indirdigim dosya tgz olarak iniyor bu sebeple içinde birşeyler yok. Bide farklı versiyon indirdim gb daha dusuk ondada ekteki gibi içerik var. Nereden indirmem gerekiyor yardımcı olurmsunuz

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    50,6 KB · Görüntüleme: 6
Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
hocam merhaba, indirdigim dosya tgz olarak iniyor bu sebeple içinde birşeyler yok. Bide farklı versiyon indirdim gb daha dusuk ondada ekteki gibi içerik var. Nereden indirmem gerekiyor yardımcı olurmsunuz
tgz olarak inen dosyayı arşivden çıkartın hocam. Ama öncelikle forumumuzdaki fastboot kurulum rehberlerini mutlaka inceleyin.

İkinci attığınız ekran görüntüsünde yer alan rom recovery romu. TWRP üzerinden kurabilirsiniz.

Oyla:

Proloader

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Promechanic
Cihazım
mi 10t
Konular
4
Bu arada İndirdiğiniz Recovery romunun cihazınızın içindekii rom kodlarının aynı olmasına dikkat edin aksi taktirde cihaz soft brick veya hard brick olabilir

Oyla:
Üst Alt