Yardım costum romlarda 4g deyken birisini aradığımızda çalıp calmadigi anlaşılmıyor sorunu

BenMustafa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MustafaM
Cihazım
Redmi note 7
Konular
1
Merhaba, costum romlarda 4g deyken birisini aradığımızda çalıp calmadigi anlaşılmıyor. Çalma sesi gelmiyor..Nasıl düzeltilir?

Denizbrs12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
DenizBarisJ
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Meslek
İşsiz
Konular
7
Merhaba, costum romlarda 4g deyken birisini aradığımızda çalıp calmadigi anlaşılmıyor. Çalma sesi gelmiyor..Nasıl düzeltilir?
O bendede oluyor 2 ihtimal var
-Simkart kaynaklı şebeke çekmiyor olabilir anlık
-Yazilimsal

Stock MIUI kullanıyorum. birini ararken telefonu uzaklaştırıp yakinlastirdigimda kendine geliyor belki öyle deneyebilirsin. Eğer olmazsa yakınlık sensörünu arama ayarından kapat. Arama esnasında telefonun kapama tuşuna bas. Eğer başka çözüm bulursam söylerim

BenMustafa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MustafaM
Cihazım
Redmi note 7
Konular
1
O bendede oluyor 2 ihtimal var
-Simkart kaynaklı şebeke çekmiyor olabilir anlık
-Yazilimsal

Stock MIUI kullanıyorum. birini ararken telefonu uzaklaştırıp yakinlastirdigimda kendine geliyor belki öyle deneyebilirsin. Eğer olmazsa yakınlık sensörünu arama ayarından kapat. Arama esnasında telefonun kapama tuşuna bas. Eğer başka çözüm bulursam söylerim
Merhaba,3g deyken geliyor.4g de gelmiyor.

ugurcanrekt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uğurcan
Cihazım
aydoğdu
Konular
7
Aynı sorunu bende yaşıyorum eu rom veya miroomda olmuyordu böyle şeyler. Pixel rom kullanıyorum böyle bir sorun var. Bazen yanlışlıkla sesli mesaj bıraktığım oluyor.

BenMustafa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MustafaM
Cihazım
Redmi note 7
Konular
1
Aynı sorunu bende yaşıyorum eu rom veya miroomda olmuyordu böyle şeyler. Pixel rom kullanıyorum böyle bir sorun var. Bazen yanlışlıkla sesli mesaj bıraktığım oluyor.
Telegram da costum Rom geliştiren bir Türk e denk geldim. İşlemci kaynaklı olabileceğini söylüyor. Aynısı onun babasında da varmış. Kısacası çözüm yokmuş.

Üst Alt