Yardım Costum romdan miui ya donme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Note4x-burak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ad
Cihazım
Xiaomi note 4x
Konular
3
Arkadaslar merhaba.Ben xiaomi redmi note 4 /4x cihazini kullaniyorum.ikinci el aldim ve aldigimda costum rom yukluydu.ben bunu nasil tekrar miui roma dondurebilirim.ayrica dunuda belirteyim.Telefonlarda yazilim,rom vs hakkinda en ufak bir bilgim dahi yok.ben bu isi kalkissam yapabilirmiyim.ha birde bilgilerim veya imei numaram kaybolurmu?

JohnSmith96

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mido
Konular
10
Arkadaslar merhaba.Ben xiaomi redmi note 4 /4x cihazini kullaniyorum.ikinci el aldim ve aldigimda costum rom yukluydu.ben bunu nasil tekrar miui roma dondurebilirim.ayrica dunuda belirteyim.Telefonlarda yazilim,rom vs hakkinda en ufak bir bilgim dahi yok.ben bu isi kalkissam yapabilirmiyim.ha birde bilgilerim veya imei numaram kaybolurmu?

Fastboot ile stock rom kurabilirsiniz, forumda anlatımlar mevcut ..

Oyla:

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Sevgili Note4x-burak öncelikle hoşgeldiniz.
Forumda arama yaparak bu sorularınız hakkında onlarca konu ve cevaplanmış sorular bulabilirsiniz. Bu şekilde kimse size yardımcı olamaz. Kendiniz araştırıp öğrenip uygulamanız gerekir. Gerekli bilgiler forumda mevcut. Uygulama yapmak istediğiniz konuyu araştırıp kafanıza takılan soruları o konunun altına sormanızı rica ediyorum. İyi günler

Oyla:

Note4x-burak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ad
Cihazım
Xiaomi note 4x
Konular
3
Sevgili Note4x-burak öncelikle hoşgeldiniz.
Forumda arama yaparak bu sorularınız hakkında onlarca konu ve cevaplanmış sorular bulabilirsiniz. Bu şekilde kimse size yardımcı olamaz. Kendiniz araştırıp öğrenip uygulamanız gerekir. Gerekli bilgiler forumda mevcut. Uygulama yapmak istediğiniz konuyu araştırıp kafanıza takılan soruları o konunun altına sormanızı rica ediyorum. İyi günler
Merhaba forumda biraz arastirma yaptim ama kendime uygun bir konu bulamadim.bana forumdaki uygun bir konunun linkini atarmisin

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt