Yardım Corvus os rom android 11 için kernel önerisi

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
72
Selamlar. Telefonuma corvus os 16.0 (son versiyon) android 11 rom kurdum. MIUI de 15 saat ekran süresi alıyordum. Ancak oyunlarda ve her yerde çok kasiyordu diye bu romu yükledim. Performansı daha iyi kesinlikle ancak yinede kasiyor. Kernelleri nerede nasıl bulacagimi bilmiyorum. Acemiyim. Lütfen romum ve sürüm için kernel önerisinde ve nerede bulabileceğim konusunda link yardımında bulunur musunuz. Agni kerneli araştırdım bir çok yerde iyi dendi. Önerileriniz olmasa bile agni kerneli cihazım için nerede bulabilir indirebilirim. Hepinize çok teşekkürler şimdiden.

championee

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dursun Aydın
Cihazım
Poco f5 pro
Meslek
Güvenlik
Konular
26
Corvus kurulumu yaparken vendor flashladın mı peki?

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
72
Corvus kurulumu yaparken vendor flashladın mı peki?
Vendor nedir bilmiyorum hocam. Size bir şey sormak istiyorum. Ben aosp romları sevdim. Ancak problem şu ki oyundayken telefonun sagi solu altı üstü partiniz nereye değse kaydirsaniz bildirim paneli vs açılıyor. Hayatımda gördüğüm en rahatsız edici şey. Miuide hareket kısıtlıyor game turbo ile. O kadar baktım ayarda yoktu corvusta. Bunun bi cozumu var mı ya da gameodu olan bu ekran hareketlerini kısıtlayabilecegim bı yöntem var mı ? Ona göre kesinlikle sosla geçerim

championee

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dursun Aydın
Cihazım
Poco f5 pro
Meslek
Güvenlik
Konular
26
Corvus 16 yükledim gerçekten hiç pişman değilim.Ne donma ne kasma hiç birşey yok.oneos kullanıyordum çabuk bitiyordu şarjı corvus çok iyi batarya performansında.Tek bir problem var hareket ile değil altta tuş ile kullanıyorum.yerlerini değiştiremiyorum!

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
72
Corvus 16 yükledim gerçekten hiç pişman değilim.Ne donma ne kasma hiç birşey yok.oneos kullanıyordum çabuk bitiyordu şarjı corvus çok iyi batarya performansında.Tek bir problem var hareket ile değil altta tuş ile kullanıyorum.yerlerini değiştiremiyorum!
Hocam ben sırf dediğim gibi sağdan soldan heryerden ekran köşelerine dokununca panel açılıyor diye oyunlarda corvusu salmistim. Onu kapatmanın bı ayarı var mı ben bulamamıştım. Hatta navigasyon tuşlarının ayarını bile bulamadım.

ramojjk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ramazan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
27
Kernel kurdunmu yanında yoksa direk corvus kurup bıraktinmi

Üst Alt