Yardım Corvus os nasıl yükleyebilirim?

bfa34

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Note 6 pro
Konular
14
Telefonumda twrp ve root var ama gerisini bilmiyorum bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

hasankasabara

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 10
Meslek
İç Güvenlik
Konular
48
Telefonumda twrp ve root var ama gerisini bilmiyorum bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
iyi akşamlar öncelikle twrpden yedek almanızı tavsiye ederim sırasıyla şu işlemi yapınız twrpye girip ilk önce wipe data yes yapıp sonrasında 4 wipe işleminden sonra linkteki romu indirip hafıza kartı otg vb içine atın magisk son sürümü indirip hafıza kartına attığınız romu flasladiktan sonra magis yükleyip romu rahatça kullanabilirsiniz .
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

wipe data yaptıktan sonra recovery reboot yapın sonrasında 4 wipe işleminden sonra romu ve magiski flaslayin :)

Oyla:

bfa34

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Note 6 pro
Konular
14
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
iyi akşamlar öncelikle twrpden yedek almanızı tavsiye ederim sırasıyla şu işlemi yapınız twrpye girip ilk önce wipe data yes yapıp sonrasında 4 wipe işleminden sonra linkteki romu indirip hafıza kartı otg vb içine atın magisk son sürümü indirip hafıza kartına attığınız romu flasladiktan sonra magis yükleyip romu rahatça kullanabilirsiniz .
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

wipe data yaptıktan sonra recovery reboot yapın sonrasında 4 wipe işleminden sonra romu ve magiski flaslayin :)
Tesekkurler yukledim oyun icin denedim ama asiri isinma yapiyor.

Oyla:

bfa34

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Note 6 pro
Konular
14
kernel flaslamayi deneyin hocam
Belki bilginiz vardir soyle bir sorunum var 4.5g sabitliyorum genelde ama bazi romlarda hat gidiyor birisinaradiginda mesgul diyor aslinda tam olarak istedigim bunun duzelmesi

Oyla:

hasankasabara

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 10
Meslek
İç Güvenlik
Konular
48
Belki bilginiz vardir soyle bir sorunum var 4.5g sabitliyorum genelde ama bazi romlarda hat gidiyor birisinaradiginda mesgul diyor aslinda tam olarak istedigim bunun duzelmesi
1.Ayarlardan Telefon hakkında kısmına girip ;
2.Tum özellikler kısmından dahili depolama yazan yere 3 yada 4 defa tıklayıp
3.Hattınız hangi slotta takılı ise "Telefon bilgileri 1, Telefon bilgileri 2 yazar hattınız sim 2 de takılı ise Telefon bilgileri 2 ye tıklayın , Sim 1 de takılı ise Telefon bilgileri 1 e tıklayın .
4. Tercih Edilen Ağ türü yazar oradan "LTE.TD.SCDMA.UMTS yi seçin bu sorununuzu çözecektir .
5 . eğer hala sıkıntı devam ediyor ise "LTE.TD.SCDMA.WCDMA" yı seçin .
iyi sahurlar :)

Oyla:

bfa34

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Note 6 pro
Konular
14
1.Ayarlardan Telefon hakkında kısmına girip ;
2.Tum özellikler kısmından dahili depolama yazan yere 3 yada 4 defa tıklayıp
3.Hattınız hangi slotta takılı ise "Telefon bilgileri 1, Telefon bilgileri 2 yazar hattınız sim 2 de takılı ise Telefon bilgileri 2 ye tıklayın , Sim 1 de takılı ise Telefon bilgileri 1 e tıklayın .
4. Tercih Edilen Ağ türü yazar oradan "LTE.TD.SCDMA.UMTS yi seçin bu sorununuzu çözecektir .
5 . eğer hala sıkıntı devam ediyor ise "LTE.TD.SCDMA.WCDMA" yı seçin .
iyi sahurlar :)
Genelde biz oyun oynuyoruz LTE ye sabitlemek gerekiyor MS düşük olması için bu seferde kopmalar oluyor hat gidiyor birden bire bu sorun bazı romlarda var ama bulunduğum bölgede şebeke sorunu da var RevOs 9.12.24 e geçtim LTE sabit yaptım *#*#4636#*#* bahsettiğiniz menünün kısa yolu sorun yok stabil çalışıyor bilgileriniz için teşekkürler.
Konu dışı yeni romda lte sabit ise aramalar gelmiyor ve arama yapamiyorsunuz volte aktif olmadığı için *#*#86583#*#* kodu ile aktif edebilirsiniz .

Oyla:
Üst Alt