Diğer Çorlu, Reşadiye mahallesi

Uygar62

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uygar
Cihazım
Redmi note 7
Konular
42
Merhaba arkadaşlar iyi günler bugün farklı bir soruyla karşınızdayım babamın işleri gereği seneye Çorlu ya taşınmak zorundayız ve Reşadiye mahallesi civarlarında ev bakmaktayız forumlarda da hep eski konular var orada yaşayan arkadaşlar varsa bilgilendirirlerse sevinirim şimdiden teşekkürler.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Merhaba arkadaşlar iyi günler bugün farklı bir soruyla karşınızdayım babamın işleri gereği seneye Çorlu ya taşınmak zorundayız ve Reşadiye mahallesi civarlarında ev bakmaktayız forumlarda da hep eski konular var orada yaşayan arkadaşlar varsa bilgilendirirlerse sevinirim şimdiden teşekkürler.
Buraya yazmak yerine emlak sitelerine bakmanız daha uygun olmaz mı? Orada yaşayan insanı bulmak zaten çok zor olacaktır bir de bu insanın civardaki satılık evleri bilmesi gerekiyor.

Uygar62

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uygar
Cihazım
Redmi note 7
Konular
42
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Buraya yazmak yerine emlak sitelerine bakmanız daha uygun olmaz mı? Orada yaşayan insanı bulmak zaten çok zor olacaktır bir de bu insanın civardaki satılık evleri bilmesi gerekiyor.
Tm hocam.

Mic-Tramp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Redmi note7
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Hocam Reşadiye mahallesi tarafında pek yeni bina yok yeni binalar genelde havuzlar tarafinda

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Seneye taşınmak için şimdiden ev bakmak saçma değil mi? Forumda aramak daha da saçma. Şimdi satılık/kiralık olan evler seneye belki de 2 kez el değiştirir. Taşınacağınız zaman ev mi alacaksınız kiralayacak mısınız ona göre ilan sitelerinden bakarsınız.

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
ekşi sözlük tarzı yerlerden mekan hakkında bilgi alabilirsiniz. ilanlara bakarak ev hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Üst Alt