Yardım connect to mi fit update again

Altntarla

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
2
Türkçe yapmaya çalışırken cihaz bu şekilde kaldı ne yapsam düzelmiyor

ozkan16

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Redmi note 3
Konular
5
Orjinal mi fit uygulamasını açın gunceller düzelir

Oyla:

ozkan16

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Redmi note 3
Konular
5
mi fite hiç bağlanamıyor saat eşleştirilemedi bilekliği sıfırlayın vee tekrar deneyin yazıyor sadece
Sifirlqniyorsa sıfırlayın olmuyorsa aynı güncelleme yöntemini yapın bir yerde hata yaptınız demekki

Oyla:

barisch

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Mi 9T
Konular
3
Bana da aynısı oldu, notify'ı yeni cihazla eşleştir diyip sonra sildim. Sonra mi fit'e girip eşleşmeyi sonlandırıp tekrar eşleştirdim. Sonra eski sürümü geri yükledi düzeldi fakat yeni sürümü yüklemedi. Belki sorunu çözmüşsündür bilemiyorum ama ben gibi bu sorunla karşılaşanlar olursa çözüm olur..

Oyla:

Mi Band 4 Uzmani

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
MB4
Cihazım
Mi Band 4
Konular
44
S: Düzenlediğiniz Türkçe dosyayı indirmeye çalışırken mi fite attı ve şu an bilekliğimde "Connect to Mi Fit Update Again" yazıyor. Bu neden oldu? Ne yapmam gerek?
N: Mi Fit'e atmasının sebebi Mi Fit'in Fwnin veya Resi güncellediğinizi anlayıp diğerini güncellemeye çalışmasıdır. "Connect to Mi Fit Update Again" yazısının sebebi ise fw ile resin uyuşmamasıdır. Kontrol etmek için şu konuya bakınız: İnceleme - Mi Band 4 Güncelleme Notları
Ç: Mi Fit'e atmasının çözümü mi fit'i kapatın ve notify&fitness for mi band uygulamasından türkçeleştirmeye devam edin. "Connect to Mi Fit Update Again" yazısından korkmayın. N&FfMB uygulamasından işleminize devam edin.

S: Şu an bilekliğimde "Connect to Mi Fit Update Again" yazıyor. Bu neden oldu? Ne yapmam gerek?
N: "Connect to Mi Fit Update Again" yazısının sebebi fw ile resin uyuşmamasıdır. Kontrol etmek için şu konuya bakınız: İnceleme - Mi Band 4 Güncelleme Notları
Ç: "Connect to Mi Fit Update Again" hatasının çözümü fw'inize uygun resource'u veya resource'a uygun fw'ye güncelleyin. Tüm orijinal firmware ve resourcelar burada:
Daha fazla sorunuz/sorununuz varsa şu konuyu inceleyiniz: Rehber - Mi Band 4 S.N.Ç.

Oyla:

dvl35

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Mİ 6
Konular
0
Merhaba arkadaşlar aynı sorun bende de oldu ama Bluetooth ile bağlantı yapamıyorum cihaza. Daha bugün almıştım. Maalesef kurtarmıyorum. Yardımcı olabilecek biri var mı?

Oyla:

immortal26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi band 4
Konular
4
Merhaba arkadaşlar aynı sorun bende de oldu ama Bluetooth ile bağlantı yapamıyorum cihaza. Daha bugün almıştım. Maalesef kurtarmıyorum. Yardımcı olabilecek biri var mı?
Mi fit e girin yukarıdan + işaretinden yeni cihaz ekleyin. Bağlantı tamam olduğunda diğer bilekliği silin

Oyla:
Üst Alt