Diğer .com yerine .con yazmışım

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Arkadaşlar hazine bakanlığının 1 milyon yazılımcı kampanyasına katılmak için kayıt oldum fakat e postayı başlıkta belirttiğim şekilde yanlış yazmışım. Bidliğiniz sonu .......@outlook.con şeklinde idarelik eposta alabileceğimiz bi site ya da platform var mı

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Arkadaşlar hazine bakanlığının 1 milyon yazılımcı kampanyasına katılmak için kayıt oldum fakat e postayı başlıkta belirttiğim şekilde yanlış yazmışım. Bidliğiniz sonu .......@outlook.con şeklinde idarelik eposta alabileceğimiz bi site ya da platform var mı
Hocam bunun yerine iletişim bölümünden ulaşıp düzeltebilirsiniz bence. Sorun çıkarmayacaklarını düşünüyorum

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
bu meajı bile yanlış yazmışsın hocam hızlı yazmaya çalışıyorsun galiba dikkatli yazmaya özen göstermek daha iyi olur.

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu meajı bile yanlış yazmışsın hocam hızlı yazmaya çalışıyorsun galiba dikkatli yazmaya özen göstermek daha iyi olur.
Normalde hep hızlı yazarım ayrıca çok az hata yaparım. Günlük hayatta konuşurken de insanların gerçekte ne yazdığımı anlayabileceği hatalar yaptığımda düzeltme gereği duymuyorum hocam. Kayıt olduğum ekran dar olduğundan son kısmı gözükmediği için farkedememişim. Sonuçta beşer şaşar.Ama şu saatten sonra bi tık daha dikkat edeceğim hocam teşekkürler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bunun yerine iletişim bölümünden ulaşıp düzeltebilirsiniz bence. Sorun çıkarmayacaklarını düşünüyorum
Mesaj yazdım hocam. Alternatif çözüm arıyorum sadece belki durumuma derman olabilecek bi site bulabilirim diye.

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Normalde hep hızlı yazarım ayrıca çok az hata yaparım. Günlük hayatta konuşurken de insanların gerçekte ne yazdığımı anlayabileceği hatalar yaptığımda düzeltme gereği duymuyorum hocam. Kayıt olduğum ekran dar olduğundan son kısmı gözükmediği için farkedememişim. Sonuçta beşer şaşar.Ama şu saatten sonra bi tık daha dikkat edeceğim hocam teşekkürler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mesaj yazdım hocam. Alternatif çözüm arıyorum sadece belki durumuma derman olabilecek bi site bulabilirim diye.
bende sürekli yanlış yazıyorum hızlı yazmaya çalıştığımdan hatta konuşurkende hızlıyım hata yapıyorum hız her zaman iyi olmuyor malesef bende bırakmaya çalışıyorum

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende sürekli yanlış yazıyorum hızlı yazmaya çalıştığımdan hatta konuşurkende hızlıyım hata yapıyorum hız her zaman iyi olmuyor malesef bende bırakmaya çalışıyorum
Katılıyorum hocam sürekli mesajlaştığımdan artık gözüm kapalı yazabilecek seviyeye geldim fakat böyle çok önemli noktalarda hata yapmamak için biraz daha temkinli davranmak gerekiyor(muş).

Üst Alt