Tema ColorOS Teması Türkçeleştirme İsteği

ertndrsn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ertan
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Çin tema mağazasında gezinirken ColorOS teması buldum. Temanın pek çok arkadaşın hoşuna gideceğine eminim. Türkçeleştirmeyi ben yapmak istiyorum aslında ama nereleri değiştirmek gerektiğini bilmiyorum. O yüzden dokunmadım. Yardımcı olabilecek varsa çok iyi olur. (Bana değişmesi gereken yerleri söylerseniz ben değiştiririm, mühim değil.)

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Not: Ekran görüntülerinde ana ekranın olduğu kısımdaki widgetta aslında Domuz günü vs. yazmıyordu fakat ben Türkçeleştirmeye çalışınca öyle oldu. :D

Tema Linki :

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Skorpi

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cumhur
Cihazım
Efendi.:)
Merhabalar. Çin tema mağazasında gezinirken ColorOS teması buldum. Temanın pek çok arkadaşın hoşuna gideceğine eminim. Türkçeleştirmeyi ben yapmak istiyorum aslında ama nereleri değiştirmek gerektiğini bilmiyorum. O yüzden dokunmadım. Yardımcı olabilecek varsa çok iyi olur. (Bana değişmesi gereken yerleri söylerseniz ben değiştiririm, mühim değil.)

Link geliyor...
SS yok mu?

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

XiaoMiu

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
harun
Cihazım
mi6

Link geliyor...
Hocam mtz yapıp atarmısınız MIUI theme editordan merak ettimde

ertndrsn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ertan
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğrenci
SS yok mu?

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Eklendi.

Hocam mtz yapıp atarmısınız MIUI theme editordan merak ettimde
Link eklendi.
Linki temalar uygulamasından açıyorum ama ağa bağlanamıyor hatası alıyorum eu rom dayım bölge değişmiyor
Link eklendi.

Eklendi.
Post automatically merged:

Bu tema çevirilirse bende bir tane daha ColorOS teması var. Onunla bir araya getirince neredeyse eksiği kalmıyor.

Sekko

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
sercan
Cihazım
redmi 5 plus
Temadaki themesvalues içindeki çince yazıları degistireceksin. Resimlere gömülü çince yazı varsa resimleri de shopla değiştirmen gerek

ertndrsn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ertan
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğrenci
Temadaki themesvalues içindeki çince yazıları degistireceksin. Resimlere gömülü çince yazı varsa resimleri de shopla değiştirmen gerek
Themesvalues her bir dosyanın içinde tek tek bulunuyor mu hocam ? Bir de mesela ben ay ve gün olarak değiştirdikten sonra domuz gibi şeyler yazmaya başladı. Çin takvimine göre belirledi yani. Bunu nasıl çözüyoruz ?

Sekko

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
sercan
Cihazım
redmi 5 plus
Themesvalues her bir dosyanın içinde tek tek bulunuyor mu hocam ? Bir de mesela ben ay ve gün olarak değiştirdikten sonra domuz gibi şeyler yazmaya başladı. Çin takvimine göre belirledi yani. Bunu nasıl çözüyoruz ?
Themes value üzerinde değişiklik yapılmış dosyalarda bulunuyor bunu notepad++ile açıp değiştirebilirsin. Domuzla ilgili olan sorunun cevabını bilmiyorum çünkü çin temaları ile uğraşmak istemiyorum okadar vaktim yok wasntme~~

Üst Alt