Yardım Çok Gerginim (Garanti)

Arawn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
24
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
-
Telefon Modeli
Mi 9T
Bootloader Kilidi
Kapalı
Selam arkadaşlar çok endişeliyim. Durum şöyle: 2 hafta önce Hepsiburada.com üzerinden Mobiltek İletişim'in sattığı Xiaomi Mi 9T 128GB (Xiaomi Türkiye Garantili) telefon aldım buraya kadar her şey güzel. Ancak ürün geldiğinde şu kazımalı garanti belgesinden çıkmadı ve KVK etiketiyle geldi ürün. Telefonu açtım ve şuan hiçbir sorun yok güzelce kullanıyorum. Ama son günlerde aklım garantiye fena takıldı bilerek Xiaomi Türkiye garantili aldım ancak KVK gelmesi çok üzdü ayrıca 5 dakika kadar Şikayetvar.com üzerinden KVK servis yorumları okuyayım dedim gözlerim kanadı depresyona girdim ha telefonun bir arızası olursa o zaman naparım diye. Ben şimdi napacağım ürünüm resmi Xiaomi Türkiye garantili değil diye arasam yardımcı olurlar mı Mobiktek le görüşmem çünkü bir şey yapmazlar eminim. Herhangi bir tesellisi olan var mı çok gerginim kafayı yedim iyice.

hsncnmiui

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
RN8
Konular
11
Türkiye garantili cihazlar hangi firmayla anlaşmalı bilmiyorum. Ama zaten bugüne kadar kaç telefon aldıysam garanti bittikten sonra hep arıza verdi. :)

Oyla:

enessevgi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi8
Konular
24
Selam arkadaşlar çok endişeliyim. Durum şöyle: 2 hafta önce Hepsiburada.com üzerinden Mobiltek İletişim'in sattığı Xiaomi Mi 9T 128GB (Xiaomi Türkiye Garantili) telefon aldım buraya kadar her şey güzel. Ancak ürün geldiğinde şu kazımalı garanti belgesinden çıkmadı ve KVK etiketiyle geldi ürün. Telefonu açtım ve şuan hiçbir sorun yok güzelce kullanıyorum. Ama son günlerde aklım garantiye fena takıldı bilerek Xiaomi Türkiye garantili aldım ancak KVK gelmesi çok üzdü ayrıca 5 dakika kadar Şikayetvar.com üzerinden KVK servis yorumları okuyayım dedim gözlerim kanadı depresyona girdim ha telefonun bir arızası olursa o zaman naparım diye. Ben şimdi napacağım ürünüm resmi Xiaomi Türkiye garantili değil diye arasam yardımcı olurlar mı Mobiktek le görüşmem çünkü bir şey yapmazlar eminim. Herhangi bir tesellisi olan var mı çok gerginim kafayı yedim iyice.
Ürün başlığında Türkiye garantili diye bir ibare varsa garanti belgesi çıkmasi gerekiyor kutudan Türkiye garantilidir diye.Eger böyle bir şey çıkmadiysa Hepsiburada ile görüş durumu anlat belki yardımcı olurlar.

Oyla:

hsncnmiui

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
RN8
Konular
11

Bu adresten cihazı sorgulayın. Orada Çin mi global mi anlarsın.

Oyla:

Arawn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
24

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-10-14-00-15-59-003_com.opera.browser.png
    Screenshot_2019-10-14-00-15-59-003_com.opera.browser.png
    116,8 KB · Görüntüleme: 57
Oyla:

jeff123can

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AZİZ CAN
Cihazım
Redmi Note8
Meslek
Programcı
Konular
7
abi kvk olsada evoya yolluyolar kvkdan ben yolladım kvk ya cuma günü

Ekli dosyalar

• 8797.PNG
    8797.PNG
    28,4 KB · Görüntüleme: 56
Oyla:

jeff123can

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AZİZ CAN
Cihazım
Redmi Note8
Meslek
Programcı
Konular
7
Sen ciddi misin kral peki o kazımalı garanti belgesinden çıktı mı sana
abi xiaomi türkiye belgesi (bandrollü garanti belgesi) vardı ama cihazı kvk garantili diye aldım ben.ama kvk ya yolladım oda evoya yollamış :D
yani kvk görünümlü evo

Oyla:

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Arkadaşlar konu daha once defalarca açıldı, tartışıldı, konuşuldu. Endişeni ya da endişenizi anliyorum ancak bu herkesin basina asagi yukari gelen birsey. Tr garantili alıp icinden KVK cikan çok kişi var. Xaoimi nin TRde çözemediği bir konu bu. Geçmiş olsun.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

abi xiaomi türkiye belgesi (bandrollü garanti belgesi) vardı ama cihazı kvk garantili diye aldım ben.ama kvk ya yolladım oda evoya yollamış :D
yani kvk görünümlü evo
Aynen oyle hocam. Hatta kvkya arayip sorun. Biz sadece araciyiz asil isi evo yapiyor da derler.

Oyla:
Üst Alt