Yardım Çok Acil Mi Max Telefon Açılmıyor

ebmk17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi max
Konular
46
Telefona TWRP yükledim ve bellek temizliği yaptıktan sonra twrp den yeniden başlattım.Ama telefon hiç açılmadı.Telefona ne mi logosuo geliyor ne TWRP moda alınabiliyor, ne fasbota nede recovriy moda alınabiliyor.Simsiyah ekran başka bişey yok.Bilgisi olan varsa çok acil yardım

TheRosguest

Uzman Üye
Kıdemli Üye
Emekli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi max2
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Sanırım cihazı soft brick etmişsiniz lakin bu sizin anlattığınız işlemlerle pek olacak birşey değil acaba yalnis twrp sürümü yüklemiş olabilir misiniz ve neden cache/dalvik temizliği gereği duydunuz ki? Zenex hocam yardımcı olabilir misiniz arkadaşa lütfen

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Telefona TWRP yükledim ve bellek temizliği yaptıktan sonra twrp den yeniden başlattım.Ama telefon hiç açılmadı.Telefona ne mi logosuo geliyor ne TWRP moda alınabiliyor, ne fasbota nede recovriy moda alınabiliyor.Simsiyah ekran başka bişey yok.Bilgisi olan varsa çok acil yardım
bellek temizliğinden bahsettiğiniz heralde telefon hafızasını sildiniz tabi tüm sistem de silinmiş oldu özet olarak"bilgisayarda sistemin kurulu oldugu hard disk i formatladınız bootloader boot dosyasını bulamadıgı için hiçbir işlem yapmıyor mi logosuna bekliyor olabilir veya direk fastboot menüye yönlendiriyordur cihazınız unlock twrp yüklediğinize göre mi flash ile rom yüklemeyi deneyebilirsiniz forumda 64 bit mi flash stock rom yükleme diye aratabilirsiniz

ebmk17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi max
Konular
46
Hepsini denedim.Telefonun ekramı gelse fasbot falan mi flash ile yükleyecem.Telefonu fastboot almak isyedğimde veya recovery moda almak istediğimde telefon hiç tepki vermiyor simsiyah ekran başka yok
[doublepost=1527224911,1527224807][/doublepost]telefonu şarja takıyorum telefonda şarj olduğuna dair ekranda hiş bir şey yok

TheRosguest

Uzman Üye
Kıdemli Üye
Emekli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi max2
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Hepsini denedim.Telefonun ekramı gelse fasbot falan mi flash ile yükleyecem.Telefonu fastboot almak isyedğimde veya recovery moda almak istediğimde telefon hiç tepki vermiyor simsiyah ekran başka yok
[doublepost=1527224911,1527224807][/doublepost]telefonu şarja takıyorum telefonda şarj olduğuna dair ekranda hiş bir şey yok
O zaman çare edl mod yada servis yolu

ebmk17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi max
Konular
46
Bu gün tibariyle garantisi olduğundan ve ayrıca bir tane ölü piksel olmasından servise gönderdim.Bkalım cevap ne gelecek .Aygıt yöneticinde bağlantı noktası altında COM5 te qalcom edl olarak gözüküyordu
[doublepost=1527253950,1527253902][/doublepost]servisten olumlu bişey çıkmazsa eğer buradaki üstad arkadaşlar ile birlikte edl modda telefonu canlandırmamız gerekecek

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Bu gün tibariyle garantisi olduğundan ve ayrıca bir tane ölü piksel olmasından servise gönderdim.Bkalım cevap ne gelecek .Aygıt yöneticinde bağlantı noktası altında COM5 te qalcom edl olarak gözüküyordu
[doublepost=1527253950,1527253902][/doublepost]servisten olumlu bişey çıkmazsa eğer buradaki üstad arkadaşlar ile birlikte edl modda telefonu canlandırmamız gerekecek
Cihazınız zaten EDL modda, 64 bit Mi Flash ile rom yüklemeniz halinde açılacaktı. :) Neyse en azından ölü piksel sorunu da çözülmüş olur,geçmiş olsun.

Üst Alt