cm.miui.securtycenter hatası

resneli

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
7
Arkadaşlar merhaba, yeni aldığım mi3 cihazıma otomatik gelen 5.1.2 güncellemeyi kurdum. Aldığım arkadaş V5 yüklü demişti. Bende yeni güncelleme geldi diyerek bunu otomatik kurdum. Şu an com.miui.securty hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim bunu?

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Cvp: cm.miui.securtycenter hatası

Eski sistemden kalan kırıntılar karıştıyor. Sıfır kurulum ile kullanın sorununuz çözülecektir.

Oyla:

resneli

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ilginiz için teşekkürler. Ben ilk defa bu cihazı kullanıyorum. Daha önce kullandığım telefonlarda hiç rom root işini yapmadım. Kısacası bu işlerde acemiyim. Sıfır kurulumu durumumuda göz önüne alarak nasıl yapabilirim.

Oyla:

resneli

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
7

Bu arada whatsapp kuramadım, onu kurarken bu hatayı verdi. Şu an hatayı sildim, normal kullanımda vermiyor ama yine whatsapp ı kur dediğimde aynı hatayı veriyor. com.miui.securty işlemi durdurdu diye

Oyla:

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346

İlk önce depolama hafızanızı temizleyin. Yedeklerinizi bilgisayara alın ve dosya yöneticisinden tüm dosyaları seçerek silin. Daha sonra Recovery moduna girin wipe dalvik ve wipe cache seçeneklerini sırasıyla evet diyerek işlemleri yapın. Recovery moduna girme işlemi ses açma + ev tuşu + güç düğmesi ile ulaşabilirsiniz

Oyla:

resneli

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
7

teşekkürler. Şu an 5.1.2 yi yükledikten sonra fabrika ayarlarına dönünce sıkıntı kalmadı. Kendisi dönerken wipe data gibi yazılar yazıyordu. Ancak yeri gelmişken belki ilerde veya benim gibi acemilere lazım olabilir diye öğrenelim. Depolama hafızamı telden mi,pcye bağlayıncamı temizleyebiliyorum, yedekleri pcye atın dediğiniz rehber resim gibi dosyalar mı yoksa sistem dosyalarından atmam gerekende var mı? Dosya yöneticisi dediğiniz Araçlar klasöründeki dosya diyen yazan klasör galiba.

Oyla:

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346

resneli' Alıntı:
teşekkürler. Şu an 5.1.2 yi yükledikten sonra fabrika ayarlarına dönünce sıkıntı kalmadı. Kendisi dönerken wipe data gibi yazılar yazıyordu. Ancak yeri gelmişken belki ilerde veya benim gibi acemilere lazım olabilir diye öğrenelim. Depolama hafızamı telden mi,pcye bağlayıncamı temizleyebiliyorum, yedekleri pcye atın dediğiniz rehber resim gibi dosyalar mı yoksa sistem dosyalarından atmam gerekende var mı? Dosya yöneticisi dediğiniz Araçlar klasöründeki dosya diyen yazan klasör galiba.
Depolama hafızasındaki resimleriniz, müzikleriniz filan. size özel olan dosyalardan bahsetmiştim ama sorununuz çözüldüyse gerek yoktur. Güle güle kullanın :)

Oyla:
Üst Alt