Yardım Cloud

Niwmera26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kasım can ka
Cihazım
Xoamia
Konular
1
Redmi note 8 cihazı aldıktan sonra satıcı cihazı kilitledi Kendisine ulaşım sağlıyorum bootloder da kapalı olduğu için bağlantı kurup twrp ile işlem yapamıyorum ne yapmalıyım

Ekli dosyalar

• IMG_20230219_105306.jpg
    IMG_20230219_105306.jpg
    1,6 MB · Görüntüleme: 9

halidyigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halid
Cihazım
Mı 10 lite 5G
Meslek
Ekip üyesi
Konular
17
Redmi note 8 cihazı aldıktan sonra satıcı cihazı kilitledi Kendisine ulaşım sağlıyorum bootloder da kapalı olduğu için bağlantı kurup twrp ile işlem yapamıyorum ne yapmalıyım
Mi hesap şifresini hatırlamak zorundasınız yoksa masrafı çok olur bu işler dolar kuru ile yapılıyor bilginiz olsun. Veya şöyle yapın cihazı fastboot moduna alıp tekrardan twrp yükleyin ve twrp üzerinden aosp rom kurun bu sorun gider

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Arka kapak açıp edl moda alabilirseniz bypass yaparız. ya da serverdan tamamen kaldırırız. Bootloader açık olsaydı aosp rom kurabilirdiniz ama kapalı diyorsunuz. Zaten aosp romda kullanmak yerine tuşlu telefon kullanmak daha mantıklıdır angel~~

halidyigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halid
Cihazım
Mı 10 lite 5G
Meslek
Ekip üyesi
Konular
17

Arka kapak açıp edl moda alabilirseniz bypass yaparız. ya da serverdan tamamen kaldırırız. Bootloader açık olsaydı aosp rom kurabilirdiniz ama kapalı diyorsunuz. Zaten aosp romda kullanmak yerine tuşlu telefon kullanmak daha mantıklıdır angel~~
Pixels rom güzel değil mi ustam

Üst Alt