Sıcak Fırsat ClearVPN - 1 Yıl Ücretsiz Hesap Sınırlı Süreli !!

• Konbuyu başlatan iLK3R!
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 5
  • Görüntüleme 596

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
99
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

ClearVPN - 1 Yıl Ücretsiz Hesap Sınırlı Süreli !!

Çevrimiçi etkinlikleri sorunsuz bir şekilde genişletin ve güvenceye alın. Diğer VPN uygulamalarından farklı olarak ClearVPN, sizi düşünerek oluşturulmuş hazır çözümlere sahiptir. Artık bir sunucu seçmek yerine tek bir dokunuşla endişe duymadan tam VPN potansiyelinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Sizi düşünerek oluşturulmuş hazır kişiselleştirilmiş VPN çözümleri
Sunucuları manuel olarak seçmenize izin veren diğer VPN'lerin aksine, ClearVPN ihtiyaçlarınıza odaklanır.
Konumunuza, ağ durumunuza ve uygulama etkinliğinize bağlı olarak ClearVPN, ilk etapta neden VPN'i seçtiğinizin nedenlerini ele alan kısayollar sunar.

Herhangi bir platformda şifreli bağlantı ve gizlilik
ClearVPN, en iyi güvenlik ve gizliliği en iyi hızda almanızı sağlamak için IPSec IKEV2, OpenVPN ve kendi özel protokolüne ek olarak endüstri sınıfı AES-256 şifrelemesini kullanır. ClearVPN'in sıfır günlük politikası vardır. Çevrimiçi etkinliğinizi, kişisel bilgilerinizi vb. saklamayız, paylaşmayız ve hatta toplamayız.
Tüm cihazlarınız için ClearVPN edinin
iPhone, Mac, PC, Android, tablet, çaydanlık üzerinde ClearVPN ile kişiselleştirilmiş bir platformlar arası VPN deneyiminin keyfini çıkarın. Tek bir dokunuşla içeriğin engellemesini kaldırın, akış kitaplıklarını genişletin, göz atmanızı güvenli hale getirin ve daha fazlasını yapın!

6 cihazınızdan herhangi birinde aynı anda çalışır
İleri teknoloji kolay ve eğlenceli olabilir. ClearVPN sorunsuz, kullanımı kolay, güzel tasarlanmış ve platformlar arası bir VPN çözümüdür.
Şu anda iOS , macOS , Android ve Windows cihazlarda kullanılabilir.​

Lisansı almak ve kullanmak için:
  • sitesine üye olun ve promosyon kodunu girip hesabınızı aktifleştirin ve 1 yıl kullanmaya başlayın..
- İndirme Bağlantıları -
- - -

-Promosyon kodu-
SAVEUKRAINE
Dip Not: Paylaşım saatinden itibaren kalan zaman 16 saattir.!

nasml09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Nasml09
Cihazım
Redmi note 4x
Konular
24
Teşekkürler hocam.

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
Teşekkürler, play store yorumlarına ne kadar güvenilir bilmem ama bağlantı kalitesi kötüymüş. Bunun yerine daha bilindik ve güvenilir olan Windscribe öneririm, onda da 30 60gb bir kampanya vardı

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
99
Teşekkürler, play store yorumlarına ne kadar güvenilir bilmem ama bağlantı kalitesi kötüymüş. Bunun yerine daha bilindik ve güvenilir olan Windscribe öneririm, onda da 30 60gb bir kampanya vardı
Ayda 10 gb veriyor elimde konu mevcut az sonra paylaşacağım alternatif olarak da KeepSolid de mevcut

Edit: 30 gb veriyormuş.

Halim66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halim
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
10
Ücretsiz olduğu için zaten hız yavaşlatma vardır.

nasml09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Nasml09
Cihazım
Redmi note 4x
Konular
24
şahsen kullandığım en hızlı vpn bu oldu. internetim 8 mbps.

Üst Alt