Soru clean all and unlock + this miui version can't be installed on this device hatası

Erenyeager35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Mi 8 pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
ares_in_global_images_V12.5.7.0.RKJINXM_20211129.0000.00_11.0_in ROM BU
Telefon Modeli
K40 GAMING
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
K40 Gaming telefonuma rom yüklemeye çalışırken clean all and unlock seçili bırakmışım. Succes yazısı geldi ve telefon fastboot ve recovery modda kendini kapatıp açtı. fastboot ve recovery mod dışında görüntü vermiyor. ekranının alt kısmında "this miui version can't be installed on this device" yazıyor. Mi unlock denedim ancak unlock yazan ekran gelmiyor.

eniyibenbilirim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Haktan
Cihazım
IPhone
Konular
0
K40 Gaming telefonuma rom yüklemeye çalışırken clean all and unlock seçili bırakmışım. Succes yazısı geldi ve telefon fastboot ve recovery modda kendini kapatıp açtı. fastboot ve recovery mod dışında görüntü vermiyor. ekranının alt kısmında "this miui version can't be installed on this device" yazıyor. Mi unlock denedim ancak unlock yazan ekran gelmiyor.
Driverlarınız güncel mi?

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Bootloader kilidini kapatmışsınız. Çin model cihazlar bootloader kilidi kapanırsa bu şekilde oluyor. Tamiri mümkün. Ücretli Onarımlar bu linkten destek alabilirsiniz. Uzak bağlantı ile tamirini gerçekleştiririz..

Oyla:
Üst Alt