Soru Çin'den Mi Band 4 Almak

EyuphanBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüphan
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
21
Her şey iyi hoşta Türkiye de Mi ban4 fiyatı 186 lirayken gidip Çin'den almak gereksiz.
Arkadaşa katılıyorum Mi Band 4 Yerine daha pahalı birşeyler istemeniz daha mantıklı fiyat farkı da çok yok Mi Band 4'ün

micro77

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Namık
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Elektronik
Konular
10
Her şey iyi hoşta Türkiye de Mi ban4 fiyatı 186 lirayken gidip Çin'den almak gereksiz.
aynen katılıyorum...
NFC uygulamasını kullanabılmek ıcın çinden alınmış Mı hesabı olmalı dıye hatırlıyorum...

globali burada indirimde ;

Ibocan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İbrahim
Cihazım
Iphone
Konular
1
  1. Global Versiyon temin eder iseniz sorunsuz Türkçe olarak ürünü kullanabilirsiniz
  2. Eğer cihaz Global Versiyon değil ise cihazın yazılımını değiştirerek Global ROM yüklemek mümkün. Bu sayede cihazınızı Türkçe olarak kullanabilirsiniz.
  3. NFC kartsız ödeme , geçiş gibi işlemleri mümkün kılan bir teknolojidir. NFC li versiyon ile temassız ödemeler yapabilirsiniz. Ancak bu özelliğin eksikliğini ülkemizde çokta fazla hissetmezsiniz . NFC li versiyonun bu özellikten farklı bir artısı bulunmamaktadır.
  4. Garanti meselesi kişiye kalmış bir durumdur. Yurtdışından teknolojik ürün satın alıyor iseniz bu durumu göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Ancak Mi Band serisi, kullanıcılarına pek sorun yaşatmamaktadır.
  5. IOS ve Android tüm cihazlar ile sorunsuz şekilde cihazınızı kullanabilirsiniz hocam :)

Peki hocam iphonden türkçe yapabiliyormuyuz band 4 cihazımı ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt