Soru Çin'den K20 Pro Almalı Mıyım?

ttahad

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Taha
Cihazım
S7 edge
Konular
1
Öncelikle merhabalar. Konuyu nereye açacağımı bilemedim o yüzden buraya açıyorum. Ben yaklaşık 10 gün sonra Çin’e gideceğim ve oradan k20 pro almayı düşünüyorum. Bazı sitelerde bu telefonun global olarak pocophone f2 olarak piyasaya sürüleceği söyleniyor acaba aldıktan sonra bir sıkıntı olur mu? Global rom gelir mi? Uyumsuzluk sorunu çıkar mı? Şimdiden teşekkürler.

ismuta

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Mi 8
Konular
1
K20 Pro kayıt filan işlemleri nasıl olacak? Eğer dediğiniz fiyatlarda bulabilirsem üstüne kayıt da yaptırır paşa paşa kullanırım. Ama aklımda hala bir sürü sorular var.

Oyla:

mateseko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
K20 PRO Mİ 12T
Konular
2
Malum yollarla yapiliyor

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

socrates3000

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yasin
Cihazım
mi 8 explorer
Konular
2
Bende aldım 3gune gelecek inşallah global rom yuklu diyor ama eu rom yüklü olacak sanırım batarya performansı nasıl 20 bant eksikliğini hissediyorsunuz malum havalar sıcak ısınma oluyor mu ciazda ve kaça aldiniz TL olarak
Kayıt yaptırdınız mi

band 20 konusu nedir bilmiyordum baktım şimdi sanırım 4g imiş. 4g açık sıkıntı yok. wifi de 5g de destekliyor. gayet hızlı. kasma donma ısınma yapabilecek bütün oyunları denedim ( pubg gibi ) hiç bir sorun yok. arkadaşıma getirittim çinden bana 6/128 lik modeli yaklaşık 2150 tl ye geldi. kayıt yaptırmadım çünkü daha öncede mi 8 pro almıştım bir süre sonra box lara ilgili dosyaları düşüyor. bu telefonlar çift hatlı olduğu için 4 er ay kullanabilirsin. o zamana kadar box lara düşer inşallah :) yada sen bilirsin kayıt mümkünse yaptır dostum.

velhasıl telefon süper. fotoğraf tarafında gündüz gece modu ile çektiğin zaman süper fotoğraflar çıkıyor.

Oyla:

mateseko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
K20 PRO Mİ 12T
Konular
2
band 20 konusu nedir bilmiyordum baktım şimdi sanırım 4g imiş. 4g açık sıkıntı yok. wifi de 5g de destekliyor. gayet hızlı. kasma donma ısınma yapabilecek bütün oyunları denedim ( pubg gibi ) hiç bir sorun yok. arkadaşıma getirittim çinden bana 6/128 lik modeli yaklaşık 2150 tl ye geldi. kayıt yaptırmadım çünkü daha öncede mi 8 pro almıştım bir süre sonra box lara ilgili dosyaları düşüyor. bu telefonlar çift hatlı olduğu için 4 er ay kullanabilirsin. o zamana kadar box lara düşer inşallah :) yada sen bilirsin kayıt mümkünse yaptır dostum.

velhasıl telefon süper. fotoğraf tarafında gündüz gece modu ile çektiğin zaman süper fotoğraflar çıkıyor.
Ciaz tüm özellik resim paylaşmanız mümkün mü

Oyla:

zam09az

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Akın
Cihazım
J7 Prime
Konular
0
Merhaba ben de K20 pro almayı düşünüyorum ama internette gördüğüm kadarıyla amoled ekran olduğu için pubg mobile'de belli olan bi sorunu varmış siz böyle bişi yaşadınız mı ve imei tam olarak nedir

Oyla:

faris_

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Selman
Cihazım
Mi 9
Konular
0

Hocam Google asistanı yükleyebildiniz mi? öğrenebilir miyim? Herhangi bir rom atmadan

Oyla:
Üst Alt