Çözüldü çin sürümü redmi note 9 merlin cihazımın bootloader açarken request parameter error hatası veriyor

Esat inan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Esat
Cihazım
Mi 8se
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
çin stabil V12.0.8.0.QJOCNXM
Telefon Modeli
redmi note 9
Bootloader Kilidi
Kapalı
cihazım hard brick olmuştu ve kilidi kapanmıştı bu yüzden sadece çin sürümü romları kabul ediyordu çin sürümü rom kurdum ancak bootloader kilidini açamıyorum şuan nasıl bir yol izlemem lazım request parameter error hatsı veriyor hesaptan çıkış yapamıyorum log out diyorum ama yükleme ekranında kalıyor ve çıkış yapmıyor
eski global sürümde ki nvdata yedekleri duruyor

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
forumda bu cihazlar için unlock rehberleri var beklemeden kilit açabilirsiniz.

Oyla: Çözüm

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
kilit açarken hata veriyor ama settings>developer settings> mi unlock status error diyor
şimdi bakın MTK işlemcili eski cihazlar imei vs atıldıysa, efs kurcalandıysa mi flash unlock ile kilit açılmaz sanmıyorum. Anında unlock rehberini deneyin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

şimdi bakın MTK işlemcili eski cihazlar imei vs atıldıysa, efs kurcalandıysa mi flash unlock ile kilit açılmaz sanmıyorum. Anında unlock rehberini deneyin.
ya da beceremem cihaza zarar veririm diyorsanuz biz uzak bağlantı ile de anında kilidini açarız.

Oyla:

Esat inan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Esat
Cihazım
Mi 8se
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ya da beceremem cihaza zarar veririm diyorsanuz biz uzak bağlantı ile de anında kilidini açarız.
yaptım oldu sorun çözüldü anında kilit açma ile hallettim şuan tr rom kuruyorum teşekkür ederim

Oyla:
Üst Alt