Yardım çin Romu

Kayra06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alex
Cihazım
Bilmem
Konular
7
Arkadaşlar bloder kilidi açmadan çin romu yüklemek mümkün mü? ve nasıl yapabilirim mümkünse?

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
aynen hocam normal avrupa romundan sıkıldımda bloder kilidi açmadan birazda onu deneyim bir yolu varsa geri eu roma dönebilir miyim?
Bootloader kilidi açmadan kurabilirsiniz hocam ancak işlemler sırasında problem olursa bağlantı kopma elektrik kesintisi vb cihaz brick olacak ve yetkili hesap gerekecektir...

Oyla:

wborland

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tobias
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Avukat
Konular
1
aynen hocam normal avrupa romundan sıkıldımda bloder kilidi açmadan birazda onu deneyim bir yolu varsa geri eu roma dönebilir miyim?

Neden Google Play Store olmayan bir rom u kullanmak istiyorsunuz hocam ? Ayrıca türlü türlü çin e özel program yüklü geliyor ve İngilizce dısında bizim anlayabilecegimiz bir dil yok rom da..Bir kere kurdum depar atarak uzaklastım... :)

Oyla:

Kayra06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alex
Cihazım
Bilmem
Konular
7
Neden Google Play Store olmayan bir rom u kullanmak istiyorsunuz hocam ? Ayrıca türlü türlü çin e özel program yüklü geliyor ve İngilizce dısında bizim anlayabilecegimiz bir dil yok rom da..Bir kere kurdum depar atarak uzaklastım... :)
Hocam, açıkcası google play store ve tüm dobra zorumlu yazılımlardan nefret ediyorum garip gelebilir size mağzasız sade netten üşenmeden apk indirip kurulum yaparım :D google güvenmiyorum kendimce bildiğim bazı nedenlerden ötürü olabildiğince güvenlik düşkünü birisiyim çin romunun daha stabil ve güvenli olduğunu düşünüyorum henüz kurulum yapmadım bir terslik çıkmasından ürktüm

Oyla:

wborland

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tobias
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Avukat
Konular
1
Hocam, açıkcası google play store ve tüm dobra zorumlu yazılımlardan nefret ediyorum garip gelebilir size mağzasız sade netten üşenmeden apk indirip kurulum yaparım :D google güvenmiyorum kendimce bildiğim bazı nedenlerden ötürü olabildiğince güvenlik düşkünü birisiyim çin romunun daha stabil ve güvenli olduğunu düşünüyorum henüz kurulum yapmadım bir terslik çıkmasından ürktüm

saygı duyarım hocam..Kurma konusunda kurabilirsiniz.Terslik cıkacak bişey yok.Miflash Tool ile yukleyebilirsiniz

Sevgiler

Oyla:
Üst Alt