Diğer Çin romu V10.0.6.0.OEACNFH

A.yasin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mi 8
Konular
0
evet hocam gayet de kolay gecis yapabilirsiniz xiamitool ile. ben globalden gectim china stable ye. global stableden daha hizli calisiyor. china rom u.daha.cok seviyorum.
Bende de çin romu var kilitin açılmasını bekliyorum globale geçmek için İngilizce telefondan bıktım önceki de ingilizceydi ama çin daha yüksek mi diyorsun

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Stereohydrate

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Suvari
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Teşekkürler hocam. Telefonu brick etmemek için araştırıyorum sürekli napim :)

Xiamitool ile brick yapamazsın sanırım. Ama miflash la clean and lock olayı varmış. Sıkıntılı şeyler onlar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende de çin romu var kilitin açılmasını bekliyorum globale geçmek için İngilizce telefondan bıktım önceki de ingilizceydi ama çin daha yüksek mi diyorsun

Valla globale geçin kullanın biraz. Ama China rom taa en başından beri bana daha güzel geliyor. Daha seri çalışıyor. Mesela gece fotoğraf çekimleri globale göre daha güzel. Kurunca karşılaştırırsiniz zaten.

A.yasin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Xiamitool ile brick yapamazsın sanırım. Ama miflash la clean and lock olayı varmış. Sıkıntılı şeyler onlar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Valla globale geçin kullanın biraz. Ama China rom taa en başından beri bana daha güzel geliyor. Daha seri çalışıyor. Mesela gece fotoğraf çekimleri globale göre daha güzel. Kurunca karşılaştırırsiniz zaten.
Tamam sağolasın

Üst Alt