Yardım Çin Romu Nasıl Türkçe Kullanılır?

elturco0935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
30
Merhabalar telefonumda ara ara ses gitmesi ve 3g çekmeme sorunu vardı bende gaza geldim çok merakda ediyordum çin romu kurdum.İnanılmaz derece hızlı lakin türkçe dil nasıl ekleyebilirim. Ayrıca Google play ekleme şansım varmı?

xRaven

Return My Queen
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali İmran
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
16
Google play eklemek için getapps uygulamasına Google play yazıp update seçeneğine basacaksın orada gözükecek zaten play store türkçe kullanmak için magisk ile root atıp vereceğim modülü yüklersen sıkıntısız Türkçe de kullanırsın play store de kullanırsın(tg linki paylaşmak yasak mı bilmiyorum arkadaşa yardımcı olmak amacıyla yazıyorum)

elturco0935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
30
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Google play eklemek için getapps uygulamasına Google play yazıp update seçeneğine basacaksın orada gözükecek zaten play store türkçe kullanmak için magisk ile root atıp vereceğim modülü yüklersen sıkıntısız Türkçe de kullanırsın play store de kullanırsın(tg linki paylaşmak yasak mı bilmiyorum arkadaşa yardımcı olmak amacıyla yazıyorum)
Çok teşekkür ederim Hocam.Rom harika lakin ne yapacağımı tam bilemediğimden danışmak istedim.

elturco0935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
30
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam twrp ile mi kuruluyor buradakiler.İndirdim ama birşey anlayamadım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam twrp ile magisk ile mi kuruluyor buradakiler.İndirdim ama birşey anlayamadım.

Üst Alt